تاریخ درج خبر : 1393/10/08
کد خبر : ۴۲۸۶۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

دیودیده: ۱۱۷ جواز تاسیس صنعتی در استان صادر شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای دولت یازدهم دولت تدبیر و امید و با رشد قابل قبول، ۱۱۷ جواز تاسیس صنعتی در استان صادر شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه شرایط تولید و سرمایه گذاری در کشور و بخصوص استان کهگیلویه و بویراحمد در حال بازگشت به روزهای خوب خود هست افزود: برای این تعداد جواز تاسیس واحد صنعتی چهار هزار و ۶۰۷ فرصت شغلی با ۳۱ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری پیش بینی شده است.
دیودیده با اشاره به مذاکرات انجام شده در خصوص انتقال خطوط تولیدی و سرمایه گذاری واحدهای صنعتی بزرگ کشور در استان، ابراز امیدواری کرد باتوجه به بکر بودن و بسترهای مناسب تولید و سرمایه گذاری در کهگیلویه و بویراحمد شاهد تحولی اساسی در تولید، توسعه و اشتغال استان باشیم.
وی افزود: با آغاز عملیات اجرایی راه آهن اقلید – یاسوج و اتصال مرکز استان به شبکه ریلی کشور و همچنین موقعیت ارتباطی دیگر شهرستانهای استان نگاه سرمایه گذاران جهت حضور در کهگیلویه و بویراحمد دگرگون خواهد شد.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: بیشترین مجوز تاسیس صادر شده از آغاز بکار دولت تدبیر و امید در بخش های صنایع شیمیایی، کانی های غیر فلزی، محصولات لاستیک ، پلاستیک و صنایع غذایی است.
دیودیده با تاکید بر فراهم شدن امکانات لازم برای حضور سرمایه گذاران درکهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: با توجه به قابلیت ها و استعدادهای مهم اقتصادی، صنعتی و معدنی در استان به دنبال ارتقای امکانات و زیرساخت های سرمایه گذاری بخش صنعت برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در این استان هستیم.
وی خاطر نشان کرد: تمامی زیرساخت های لازم شامل آب، برق، گاز، راه ورودی و سایر خدمات در شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد برای استقرار سرمایه گذاران فراهم است.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: ۷۱۱ واحد صنعتی درکهگیلویه و بویراحمد فعال و هم اکنون ۴۰۰ طرح صنعتی در این استان با پیشرفت فیزیکی یک تا ۹۵ درصد در دست اجرا است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد