تاریخ درج خبر : 1393/10/08
کد خبر : ۴۲۸۶۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

اقدام جالب صنعت و معدن استان برای بالا بردن کیفیت نان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: گاهی اتخاذ سیاست های تشویقی به مراتب مؤثرتر و اثرگذار تر از تنبیه و اعمال جرایم است.

IMG_1048

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده در مراسم تجلیل از خبازان نمونه شهرستان بویراحمد، با بیان اینکه ارائه مشوق ها و سیاست های حمایتی در کنار کنترل، نظارت و بازرسی از خبازیهای استان کهگیلویه و بویراحمد از سیاست های اعمالی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خواهد بود افزود: ۱۰ خباز نمونه شهر یاسوج مورد تجلیل قرار گرفتند و این اقدام در تمامی شهرستانها اجرایی خواهد شد.

دیودیده تصریح کرد: کیفیت پایین نان در استان از گلایه‌های مردم بود که جلسات متعددی در این خصوص برگزار شد که هم بخش خصوصی، هم بخش دولتی و همه کسانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند خواستار ارائه کار با کیفیت به مردم هستند.

وی با بیان اینکه موضوع نان از مهمترین موضوعات کاری دولت است، اظهار کرد: بحث نان موضوع ویژه‌ای است و باید نگاه ویژه و درستی به آن شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه نیت و هدف ما تقویت اصناف و افزایش میزان رضایت‌مندی مردم است که این امر با همکاری خود اتحادیه خبازان و همه نانوایی‌ها محقق می‌شود.

وی با بیان اینکه بخش اعظمی از نانوایی‌های استان کار خود را به درستی انجام می‌دهند، گفت: کسانی که کار خود را به خوبی انجام دهند و با ارائه خدمات خوب و باکیفیت باعث ایجاد رضایت‌ مردم شوند مشخص و مورد حمایت مادی و معنوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قرار می‌گیرند.

دیودیده عنوان کرد: آموزش متصدین و کارگران نانوایی‌ها تاثیر خوبی در کیفیت نان مصرفی مردم دارد، ضمن اینکه ما در برنامه‌ای ویژه فرآیند تولید نان از گندم، آرد، مواد اولیه، افزودنی‌های تهیه خمیر و ماشین آلات را کنترل می‌کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از مشکلات خبازان به خوبی آگاه هستیم، افزود: با تهدید کیفیت نان ارتقاء نخواهد یافت و بنای کار ما تشویق افراد است. همه می‌دانیم قیمت نان در استان ما نسبت به سایر استان‌ها پایین است اما این نرخ قیمت از مصوبات دولت بوده و قابل تغییر نیست، ضمن اینکه افزایش قیمت نان در گرو بهبود کیفیت آن است.

دیودیده بیان کرد: سهمیه ‌آرد نانوایی‌های متخلف قطع و بین سایر واحدهای نانوایی توزیع می‌شود و آزادسازی آرد باید به بهترین نحو انجام شود و تا زمانی که آرد دولتی است به نتیجه لازم حاصل نمی‌شود.

در پایان این مراسم از خبازان نمونه یاسوج تجلیل شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد