تاریخ درج خبر : 1393/10/09
کد خبر : ۴۲۸۷۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

مجموعه استانداری از سرمایه‌گذاری موسسه آرمان حمایت می‌کند

علیرضا پایین‌محلی عصر امروز در نشستی مشترک با مدیریت و پرسنل موسسه اعتباری آرمان استان کهگیلویه و بویراحمد که در مجموعه تالار ستاره شهر یاسوج با حضور ۲ تن از معاونین استاندار و حجت‌الاسلام پناهی، رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه این استان برگزار شد، بر استفاده از ظرفیت‌های طبیعی استان و پتانسیل سرمایه‌گذاری در گردشگری گیاهان دارویی، پرورش آبزیان، بسته‌بندی آب و معدن فسفات تاکید کرد.

ostandari3

سرپرست موسسه اعتباری آرمان (فردوسی) و مدیرعامل امید جلین، با ابراز خرسندی از جدیت مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد در حمایت‌های مطرح شده برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی ابراز امیدواری کرد: موسسه آرمان در آینده نزدیک مقدمات سرمایه‌گذاری در این استان را فراهم کند.

حمایت مجموعه استانداری از سرمایه‌گذاری مؤسسه آرمان

وی، افزود: حمایت همه جانبه مجموعه مدیران استانداری برای سرمایه‌گذاری در تمام بخش‌ها موجب انگیزه بیشتر این مؤسسه خواهد شد.
پایین‌محلی رعایت سلسله مراتب اداری برای جذب مشتریان موسسه اعتباری آرمان را ضروری دانست.
سرپرست موسسه اعتباری آرمان (فردوسی) و مدیرعامل امید جلین، افزود: مدیریت و پرسنل این موسسه در ترویج فرهنگ تکریم و پاسخگویی صادقانه به مردم پیشگام بوده، و با وقت‌شناسی، وظیفه‌شناسی، آراستگی ظاهر، حذف تشریفات زائد، شفافیت در اطلاع‌رسانی و صداقت و امانتداری کوشا باشند.
پایین‌محلی ادامه داد: عدم تکبر و غرور از اصول اساسی موسسه برای جذب مشتریان است.
سرپرست موسسه اعتباری آرمان (فردوسی)، با تاکید بر اینکه پرسنل با جدیت برای رسیدن به برنامه هدف این موسسه، تلاش کنند، گفت: در این صورت می‌توان برای پیشبرد امور موسسه امیدوار بود.
وی، ادامه داد: خرید ساختمان سرپرستی استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای پیشبرد اهداف موسسه انجام می‌شود.

رازداری و دادن وعده‌های قابل انجام در مؤسسه آرمان

معاونت امور شعب موسسه اعتباری آرمان(فردوسی) نیز با قدردانی از پرسنل این مؤسسه، خواستار افزایش اطلاعات بانکی و مطالعه تمام بخشنامه‌ها و آیین‌نامه‌های موسسه برای ارائه خدمت مناسب به مشتریان شد.
“جواد پایین محلی” خاطر نشان کرد: رازداری و دادن وعده های قابل انجام طبق آیین‌نامه از نکات با اهمیت در مشتری‌مداری است.
دوره‌های تخصصی بانکداری
حسین میرزایی، نماینده موسسه اعتباری آرمان در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز با خیر مقدم به مدیریت این موسسه و معاونت امور شعب برای حضور در این استان ابراز امیدواری کرد که سفر مقامات ارشد مؤسسه آرمان موجب پویایی و اثربخشی بیشتر در سیستم بانکداری کشور شود.
وی، خرید ساختمان سرپرستی موسسه آرمان را از نیازها و خواسته‌های پرسنل این مؤسسه دانست و گفت: امیدوارم چنین تصمیم مهمی درا ین سفر اتخاذ و عملیاتی گردد.
مشاور بانکی موسسه آرمان در استان کهگیلویه بویراحمد نیز در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیران ارشد موسسه و برگزاری جلسه نزدیک با پرسنل، این موضوع را از نقاط قوت موسسه دانست.
مهدی صادقی، ادامه داد: با برگزاری دوره‌های تخصصی بانکداری می‌توان اطلاعات و تسلط کاری پرسنل موسسه را افزایش داد.
در ادامه این نشست رؤسای شعب استان و پرسنل شعبه به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد