تاریخ درج خبر : 1393/10/09
کد خبر : ۴۲۸۷۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیرکل سیاسی تغییر فرمانداران را تکذیب کرد

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گفت: سخنان معاون سیاسی در خصوص «تجدید نظر در مدیریتها در صورتی که مدیران طبق معیارهای مورد نظر فعال نباشند» مصداق خاصی ندارد و اخبار منتشر شده به نقل از منابع آگاه در راستای عزل و تغییر فرمانداران کذب است.

جلیل حسنی با بیان این مطلب، اظهار داشت: نظارت و ارزیابی عملکرد فرمانداران و مدیران از وظایف مدیریت ارشد استان است و اگر با ارزیابی صورت گرفته مشخص شود برخی از مدیران در راستای خدمت به مردم فعال نیستند جابجایی آنان ضروری است ولی این سخنان مصداق مشخصی ندارد.

hasani

وی، استنتاج سایت ها و رسانه ها و یافتن مصداق برای توصیه های معاون سیاسی و امنیتی را اقدامی ناشایست دانست و گفت:این گونه اطلاع رسانی های نادرست موجب ایجاد فضای تردید، دودلی، یأس و سلب انگیزه از مدیران می شود و ضمن اینکه خدمت رسانی مطلوب را با وقفه روبرو می کند، نتایج منفی برای جامعه و مردم در پی دارد.

حسنی، با بیان اینکه منابع آگاهی که سایتهای خبری به نقل از آنان خبر از عزل یا تغییر فرمانداران می دهند وجود خارجی ندارند، اظهار داشت: منابع آگاه در راستای عزل یا نصب فرمانداران به مدیران ارشد استانداری محدود است و اقدام در این خصوص سیکل خاصی دارد و در مورد خبر منتشر شده نیز تا کنون هیچ گونه موضوعی مطرح نگردیده است.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری، جابجایی و تغییر مدیران در سطح استان یا شهرستان را امری طبیعی دانست و گفت: تغییر مدیران در راستای تبدیل به احسن شدن صورت می گیرد و هر لحظه و هر روز ممکن است از راه قانونی و سیکل معین، صورت گیرد ولی هم اکنون مشخصا گزینه خاصی که در دستور باشد وجود ندارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد