تاریخ درج خبر : 1391/03/12
کد خبر : ۴۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار: زمینه برگزاری جشنواره های هنری ملی در استان فراهم است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان با داشتن همه ظرفیت‌ها و شرایط، آماده برگزاری جشنواره هنری ملی است.
اکبر نیکزاد بعدازظهر پنجشنبه در جمع هنرمندان افزود: برنامه‌های بزرگ فرهنگی و هنری که در این استان به صورت گسترده برگزار شده نشان‌دهنده بلوغ و رشد استان در عرصه هنری کشور است.

وی بیان کرد: سفرهای اخیر وزیر ارشاد به استان نشان‌دهنده جایگاه کنونی این استان در عرصه هنری کشور و استعداد و پویایی هنرمندان استان است.

نیکزاد تصریح کرد: در جشنواره ملی شعر زاگرس و در جشنواره فرهنگ رضوی، استان ما ظرفیت و قابلیت خود را در برپایی همایش‌های بزرگ ملی نشان داد و امروز می‌توان گفت استان ظرفیت برگزاری همایش‌های بزرگ ملی در هر اندازه و سطحی را دارد.

وی با بیان اینکه هنر، زبان گویای مشکلات و واقعیت‌های یک جامعه است و با این زبان بیش از هر چیز دیگر می‌توان سخن خود را به گوش جهانیان رساند، افزود: ارزش هنر تا این اندازه است که می توان گفت اثرگذاری یک فیلم برای پی بردن به رمز آن همه ایثارگری در هشت سال دفاع مقدس از هزاران ساعت سخنرانی بیشتر است.

استاندار تاکید کرد: باید با برگزاری جشنواره های هنری، استان را در سطوح مختلف ملی به مردم کشور معرفی کنیم چرا که استعداد‌های استان تاکنون آن گونه که باید شناسایی و معرفی نشده است.

وی عنوان کرد: جشنواره ها فرصت مناسبی برای تعامل هنرمندان با یکدیگر و کشف استعدادهای هنری است.

.

.

.

منبع: خبرگزاری مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد