تاریخ درج خبر : 1393/10/10
کد خبر : ۴۲۹۰۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

ایجاد گشایش در تسهیلات کشاورزی صندوق توسعه ملی

معاون برنامه ریزی جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از ایجاد گشایش در تسهیلات کشاورزی صندوق توسعه ملی خبر داد و گفت: این تسهیلات موجب تحول در بخش کشاورزی استان می شود.

۷۱۶۷۲۴

علیرضا رستگار  در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به گشایشی که در زمینه تسهیلات این بخش به وجود آمده، پرونده هایی که شرایط لازم را دارند، جهت دریافت تسهیلات معرفی می شوند.

وی بیان کرد: از مدیران جهاد کشاورزی در شهرستان‌ها خواسته ایم تا تقاضاهای دریافت تسهیلات را هر چه سریع‌تر به معاونت برنامه‌ریزی و سایر معاونت‌ها و مدیریت‌های تخصصیی سازمان جهاد کشاورزی ارسال کنند تا به بانک‌های عامل معرفی شوند.

رستگار در تشریح شرایط استفاده کشاورزان و طرح‌های کشاورزی از این تسهیلات گفت: فرد متقاضی باید فاقد بدهی سررسید گذشته و معوق در سیستم بانکی باشد.

معاون جهاد کشاورزی استان بیان داشت: توانایی متقاضیان در تأمین سهم آورده، حداقل به میزان ۱۵ درصد و تضمین کافی به میزان حداقل برابر تسهیلات مورد درخواست از دیگر شرایط دریافت تسهیلات صندوق توسعه ملی است.

وی تصریح کرد: این فراخوان شامل طرح‌های احداثی مرغداری گوشتی و تخم‌گذار و طرح‌های گلخانه‌ای نمی‌شوند.

رستگار افزود: طرح‌های گاو شیری زیر۲۰ رأس، زنبورداری، بهسازی، نوسازی آغل و دام بهداشتی، بوقلمون، کبک، بلدرچین از این محل نمی‌توانند تسهیلات دریافت کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد