تاریخ درج خبر : 1393/10/12
کد خبر : ۴۲۹۳۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -

ویسی: پایین ترین حقوق مربوط به کارکنان جهادکشاورزی است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پایین ترین حقوق در بین دستگاههای دولتی مربوط به کارکنان جهاد کشاورزی است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی جهادکشاورزی استان، قدرت‌الله ویسی در جمع خبرنگاران با اشاره به نتایج و مسائل مطرح شده در نشست معاونین توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان‌های جهاد کشاورزی کشور در چابهار با حضور مدیر کل بودجه و همچنین مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی اظهار کرد: پرداخت مطالبات پاداش پایان خدمت بازنشتگان یکی از مسائل مهمی بود که در این نشست مورد بحث قرار دادیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بعد از ۳۰ سال خدمت بازنشستگان این سازمان لازم است که در سریع‌ترین زمان ممکن این مطالبات پرداخت شود، افزود: در استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه رئیس سازمان جهاد کشاورزی این استان تلاش‌های زیادی برای پرداخت این مطالبات صورت داده‌اند که امید است هر چه سریع‌تر به نتیجه برسند.

وی گفت: موارد مربوط به کسری اعتبارات و همچنین بدهی‌های سازمان‌های جهاد کشاورزی بابت عوارض شهرداری‌ها و بازداشتنامه‌های تامین اجتماعی را در این نشست مطرح کردیم که امید است بتوانیم نتایج مثبتی از این پیگیری‌ها کسب کنیم.

ویسی در نشست معاونین توسعه مدیریت و منابع انسانی در چابهار ادامه داد: حقوق پرسنل سازمان در مقایسه با خیلی از دستگاه‌ها ناچیز و به گو نه‌ای است که خیلی از بندهای خدمات کشوری در آن اجرا نشده است.

این مسئول در استان کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: بایستی هرچه زودتر این مشکل برطرف شود تا کارایی سیستم و نیروی انسانی در جهاد کشاورزی افزایش پیدا کند.

ویسی به یکی دیگر از مسائل مطرح شده در این نشست اشاره و ابراز کرد: ساختمانهای اداری سازمان‌ جهاد کشاورزی در استان کهگیلویه و بویراحمد کاملا فرسوده و مستهلک شده اند که باید فکری اساسی به حال این مشکلات شود؛ این مشکل در جمع معاونین سازمان‌های جهاد کشاورزی کشور و نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی مطرح شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در حال حاضر به علت پراکنش ساختمان‌های اداری، مراجعه کنندگان بخش کشاورزی سرگردان هستند و بایستی اعتبارات لازم برای احداث ساختمان‌های جدید و مجتمعی مناسب با اهداف بخش در اختیار استان‌ها قرار گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد