تاریخ درج خبر : 1393/10/12
کد خبر : ۴۲۹۳۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -

تشدید نظارت با حضور کمیته های سه گانه نظارت بر بازار

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تشکیل و فعال ترسازی کمیته های سه گانه بر بازار استان، این نوید را به مردم کهگیلویه و بویراحمد داد تغییرات محسوسی در بازار اتفاق خواهد افتاد.

۲۰۱۴۰۲۱۴_۱۷۴۳۴۱

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده افزود: با تاکیدات استاندار کمیته های سه گانه نظارت بر بازار (کمیته های نظارت بر آرد و نان، نظارت بر مواد پروتئینی، لبنی و میوه، نظارت بر سایر مسائل بازار) که از قبل نیز وجود داشته اند به شکلی جدی تر از گذشته کارها را پیش خواهند برد.

دیودیده با بیان اینکه ریاست این سه کمیته توسط استاندار انجام خواهد گرفت اظهار داشت: کمیته های نظارت بر آرد و نان و نظارت بر سایر مسائل بازار با محوریت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و کمیته نظارت بر مواد پروتئینی، لبنی و میوه با محوریت جهاد کشاوری و عضویت نهادهای مرتبط همچون دانشگاه علوم پزشکی، تعزیرات حکومتی و نیروی انتظامی بازار استان را به شکلی مطلوب رصد خواهند نمود.

وی گفت: رسالت اصلی کمیته نظارت بر آرد و نان قیمت گذاری انواع نان، نظارت بر فعالیت واحدهای خبازی، پیگیری جهت ارتقا کیفیت و سیاستگذاری های مؤثر دیگر در این حوزه خواهد بود.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حجم وسیع فعالیت های انجام شده طی دوهفته اخیر تحت عنوان نهضت ارتقا کیفیت نان در استان و استفاده از ابزارها و سیاست های تشویقی، ایجاد فضای رقابتی و اعمال جرائم، پلمپ و قطع سهمیه خبازان متخلف اثرات این اقدامات را در سطح استان بسیار مشهود دانست.

داریوش دیودیده افزود: برخی صنوف مورد تاکید استاندار همانند پوشاک که انتقاد بر نحوه کار آنها وجود دارد در دستور کار قرار گرفته و گشت های مشترک بازرسی، اقدامات بازدارنده و تنبیهی برای فعالین متخلف در صنف پوشاکی و سایر صنوف متخلف به شکل وسیع انجام خواهد پذیرفت.

وی گفت: کهگیلویه و بویراحمد استانی مصرف کننده و وارد کننده محصولات تولیدی استانهای دیگر است و با این وجود قیمت بسیار از محصوات، کالاها و خدمات از بسیاری از استانها در سطح کشور پایین تر است و تلاش خواهیم کرد این روند ادامه دار و اگر اشکالی در برخی موارد محدود و بخصوص وجود دارد در سریع ترین زمان ممکن شناسایی و اصلاح شود.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در پایین به تمامی متخلفین صنفی این هشدار را داد با تخلفات آنها شدیدترین برخوردهای قانونی صورت خواهد گرفت چرا که خدمت رسانی به مردم کهگیلویه و بویراحمد باید عادلانه و خالی از هرگونه منفعت طلبی و زیاده خواهی در بازار باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد