تاریخ درج خبر : 1393/10/12
کد خبر : ۴۲۹۳۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

سال ۹۳؛ سالی پربار در کشاورزی لنده

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لنده سال ۹۳ را سالی پربار و موفق در بخش کشاورزی این شهرستان خواند و گفت: مردم از عملکرد این اداره و حمایت‌های مدیر ارشد بخش کشاورزی راضی هستند.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد، مختار مشهدی‌زاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد:‌ سال جاری، سالی بسیار خوب از حیث تخصیص اعتبارات در برای بخش کشاورزی لنده بود.

مشهدی زاده ۲

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لنده افزود: در نظر گرفتن اعتبارات برای اتمام پروژه‌های مهم حوزه کشاورزی از ک سو و تخصیص به موقع آنان اقدام دیگری بود که در سال جاری و در دولت تدبیر و امید رقم خورد.

وی، احداث و در حال احداث بودن هزار و ۸۰۰ متر کانال آب‌رسانی به مزارع کشاورزی در این سال را نمونه‌ای از اقدامات مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان لنده در سال جاری دانست و ابراز داشت: این موفقیت در حالی است که در همه ۱۰ سال گذشته تنها ۶۰۰ کیلومتر کانال برای کشاورزان اجرا شده است.

وی گفت: حمایت‌های رئیس سازمان جهاد کشاورزی، پیگیری‌های جذب اعتبارات و تخصیص و در دسترس بودن اعتبارات در این موفقیت‌ها بسیار مؤثر بوده است.

پروژه‌های جهاد کشاورزی لنده فعال شده است

مشهدی‌زاده، اجرای سه کیلومتر خط انتقال آب دلی مهرجان (در حال حاضر)، اجرای ۲۰۰ هکتار آبیاری تحت فشار یکپارچه ابلش، ۴۰هکتار متفرقه را بخش دیگری از اقدامات سال جاری این مدیریت دانست و ادامه داد: تخصیص ۵٫۱ میلیاردی تامین برق ابلش، تعمیر و نگهداری پمپاژها و سایر اقدامات از دیگر اقدامات انجام شده در بخش کشاورزی لنده بوده است.

وی بیان کرد: اداره جهاد کشاورزی شهرستان لنده، از معدود اداراتی است که در جلسات شورای اداری و ارزیابی‌ها، از پروژه‌های فعال خود گزارش می‌دهد و عملکرد قابل قبولی دارد.

وی به رضایت‌مندی مردم و کشاورزان از عملکرد کلی جهاد کشاورزی اشاره و خاطرنشان کرد: البته انتظارات و حجم کارهای انجام نشده بسیار زیاد است که باید با مدیریت جهادی مشکلات بخش را کاهش دهیم.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لنده سال ۹۳ را سالی پربار و موفق در بخش کشاورزی این شهرستان خواند و گفت: مردم از عملکرد این اداره و حمایت‌های مدیر ارشد بخش کشاورزی راضی هستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد