تاریخ درج خبر : 1393/10/12
کد خبر : ۴۲۹۳۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

فرماندار دنا: گردشگری مناطق روستایی باید تقویت شود

فرماندار گفت : مناطق روستایی دارای ظرفیت بکر و طبیعی هستند که برای توسعه گردشگری باید تقویت شود.

علی تاج امیری در دیدار با اهالی روستای کره با ابراز خوشحالی از حسن نیت اهالی این روستاها، آنها را از سرمایه های دینی و فرهنگی این شهرستان دانست که باید از تجربه های آنان در مسائل این شهرستان استفاده شود.

۱

وی ادامه داد: در جمع کسانی قرار گرفتیم که به دنبال کار و معیشت، کشاورزی و تولید، خیرو نیکوکار در سرمایه‌گذاری و اجرای پروژه های عمرانی ، اقتصادی نقش اساسی دارند می شود با مشارکت آنها در کنار دولت مشکلات و خواسته های آنان را با تدبیر یکی پس از دیگری حل نمود.

نماینده عالی دولت رسیدگی به مسائل و حل مشکلات مردم را ازاولویت های کاری مجموعه مدیریت شهرستان دانست و گفت: بواسطه خدمات است که فاصله بین دولت و مردم کاهش می یابد و با برنامه ریزی مناسب و بهره گیری از امکانات با همکاری معتمدین محلی ،شوراهها و دهیاران گام های اساسی در این مناطق برداشته خواهد شد.

بخشدار مرکزی دنا در حاشیه این دیدار گفت: شوراهها و دهیاران بعنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولین که آنها در کنار اهالی روستا از نزدیک مسائل ،مشکلات و کاستیهای روستا را بررسی و برای پیگیری ارائه می دهند و این همکاری در روستاهای حومه کره تاکنون مثبت بوده ونیاز هست با توجه به داشتن پتانسیلها و ظرفیت ها خاص منطقه در جهت رفع کمبودها گامهای اساسی برداشته شود.

پور مجیدی افزود: با اشاره به بیان مشکلات روستای حومه کره گفت: خرسندیم که فردی آشنا و آگاه به کمبودها با اشرافیت کامل از همه مسائل عمرانی، اقتصادی، فرهنگی، آموزشی در هرم مدیریتی شهرستان دنا قرار گرفته این آمادگی را داریم در کنار نماینده عالی دولت در شهرستان دنا برای توسعه این مناطق همکاری داشته باشیم .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد