تاریخ درج خبر : 1393/10/13
کد خبر : ۴۲۹۴۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

باران و برف در راه است

کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از اواخر روز یک‌شنبه تا اواخر روز دوشنبه جاری و همچنین در روز پنج‌شنبه این هفته مردم انتظار بارندگی در سطح این استان را داشته باشند.

ولی بهره‌مند اظهار کرد: مردم نباید نسبت به بارندگی در سال زراعی کنونی در استان ناامید شوند، چراکه پیش‌بینی بارش‌های خوب را در ماه‌های بهمن و اسفند و همچنین فروردین امسال داریم.

وی در پاسخ به این سؤال که در هفته جاری وضعیت بارش در استان چگونه خواهد بود، گفت: نقشه‌ها از دو موج بارشی در استان خبر می‌دهد که یکی از آنها از اوخر وقت روز یک‌شنبه هفته جاری آغاز شده و در مناطق سردسیری ممکن است همراه با برف باشد.

بهره‌مند با اشاره به اینکه این موج از اواخر روز دوشنبه هفته جاری از استان خارج می‌شود، تصریح کرد: ممکن است در این موج، بارش چندان زیادی نداشته باشیم اما وضعیت در روز پنج‌شنبه این هفته تفاوت خواهد داشت.

کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در موج بارشی دوم که از روز پنج‌شنبه آغاز می‌شود باید انتظار بارندگی‌های خوبی را داشته باشیم.

وی گفت: نسبت به میانگین سال گذشته تا این موقع از نظر بارش‌ها به لحاظ آماری در بسیاری از مناطق پایین‌تر از گذشته هستیم که پیش‌بینی می‌شود با بارش‌های خوبی که در آینده خواهیم داشت وضعیت تفاوت کند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد