تاریخ درج خبر : 1393/10/13
کد خبر : ۴۲۹۵۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

برخورد جدی با برگزار کنندگان نمایشگاههای بدون مجوز در استان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تنها مرجع صادرکننده مجوز جهت برگزاری نمایشگاههای تخصصی و عرضه کالا سازمان صنعت، معدن و تجارت استان است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه متاسفانه علی رغم هشدارها و پلمپ نمایشگاههای بدون مجوز از ابتدای سالجاری تاکنون عده ای بدون اخذ مجوز از این سازمان و برخی مواقع با استفاده از عدم دقت برخی دستگاههای دولتی و همراه کردن آنها اقدام به برپایی نمایشگاه می کنند.

IMG_1442

دیودیده اظهار داشت: طی چند روز اخیر دو نمایشگاه بدون مجوز در سطح شهر یاسوج پلمپ گردید تا هشداری به برگزار کنندگان نمایشگاههای بدون مجوز باشد.

وی با اشاره به اینکه در کارگروه توسعه صادرات استان اولویت های برگزاری نمایشگاههای تخصصی مشخص شده است، خاطرنشان کرد: برپایی هرگونه نمایشگاه تنها با مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت استان صورت خواهد گرفت و در غیره این صورت نمایشگاه جنبه قانونی نخواهد داشت.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: برپایی نمایشگاههای بدون مجوز باعث سواستفاده و اخلال در نظم بازار خواهد شد و به دلیل فقدان وجاهت قانونی امکان پیگیری تخلفات صورت گرفته در این نمایشگاهها وجود ندارد و در این میان تمامی ضرر و زیانها متوجه مردم خواهد بود.

دیودیده خاطرنشان کرد: متاسفانه کهگیلویه و بویراحمد تنها استانی است که محلی مناسب جهت برگزاری نمایشگاههای تخصصی و فصلی در آن وجود ندارد و علی رغم پیش بینی زمین سایت احداث نمایشگاه در حاشیه شهر یاسوج از جانب سرمایه گذاران تعیین شده جهت این امر که تشکلهای بخش خصوصی هستند اقدامی صورت نگرفته و به هیچ یک از تعهدات خود عمل ننموده اند.

وی افزود: قطعا در صورت ادامه چنین روندی به فکر جذب سرمایه گذاران توانمند در جهت سرمایه گذاری در سایت نمایشگاههای دائمی استان خواهیم بود و اجازه مسکوت ماندن این پروژه مهم اقتصادی را نخواهیم داد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد