تاریخ درج خبر : 1393/10/14
کد خبر : ۴۲۹۶۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری شورای اداری کهگیلویه با حضور آیت‌الله ملک‌حسینی/ تصاویر

شورای اداری شهرستان کهگیلویه با حضور آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان، بزرگواری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، معاونان استاندار و مدیران استانی و شهرستانی در سالن فرمانداری کهگیلویه تشکیل شد.

IMG-20150103-WA0032

به گزارش سایت استان، حجت الاسلام بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه و چرام ، لنده، بهمئی، که برای اولین بار در جلسه شورای اداری شهرستان کهگیلویه شرکت کرده بود، گفت، همه ما از نماینده تا مسئولین به مردم وعده می دادیم ولی واقعیت را نمی گفتیم که اعتبار نیست بودجه نیست و مشکلات ازکجا سر چشمه می گیرد.

بزرگواری ادامه داد: حالا درسال ۹۳ شاید هیچ وقت به اندازه این سال به ما بودجه ندادند هم از ماده صد هشتاد و هم از ماده صد هشتاد تکمیل کننده وهم بودجه استانی و ضعیت اعتباراتمان با همه سختی ها و فشارها بد نیست.

وی گفت: چهار پروژه جاده پاتاوه به دهدشت، آب رسانی به دهدشت غربی، آب رسانی به لیکک و احداث راه اصلی باغچه سادات در حوزه ما قرار دارد.

وی اظهارداشت: بودجه جاده پاتاوه به دهدشت درسال نود سه بیست هفت میلیارد تومان بود و در سال نود چهار بود به پنجاه میلیارد، آبرسانی به دهدشت غربی را از چهار میلیارد به سی هفت میلیارد، آبرسانی به لیکک را از پنج میلیارد به یازده میلیارد و جاده باغچه سادات که متعلق به همه مردم جنوب کشور است، از هفتصد میلیون به هفت میلیارد رساندیم.

نماینده کهگیلویه و چرام، لنده و بهمئی آب پاکی را روی دست مردم قلعه رئیسی و دیشموک ریخت و بیان داشت: در جلسه که همراه استاندار و مدیر عامل شرکت گاز استان با وزیر نفت و معاونش عراقی داشتیم آقای عراقی گفت لوله کشی گاز از دهدشت به قلعه رئیسی ودیشموک برای دولت و شرکت گاز به صرفه نیست و آقای عراقی زیر بار این هزینه سنگین نرفتند.

وی در مورد پتروشیمی دهدشت اظهار داشت: درجلسه که من و تاجگردون ونماینده‌های بهبهان و ممسنی که با دولت، وزیر ،ونجات شریف رئیس پتروشیمی های کشور داشتیم گفتند تاپالایشگاه بید بلند بهبهان راه نیفتد نه پتروشیمی گچساران نه دهدشت ونه ممسنی راه اندازی نمیشود و این در حالی است که پالایشگاه بید بلند هنوز در مرحله شروع ساخت است و حدود بیست وپنج درصد پیشرفت داشته است.

بزرگواری با انتقاد از نماینده قبلی گهکیلویه اظهارداشت قبل ازاینکه این طرح شروع شود و کلنگ آن را به زمین بزنند باید به مردم میگفتند ولی این کار انجام نشد و مردم توجیه نشدند.

نماینده مردم درمورد کارخانه آجرگفت: کارخانه مانده روی پنج میلیارد که تکمیل شود، ولی من همت مسئولین رادر تکمیل این کارخانه نمی بینم.

فرماندار کهگیلویه در نشست شورای اداری شهرستان نگاه زیر بنائی به فرهنگ و اجتماع و کمک به حل مشکلات به ویژه درپروژه‌های عمرانی را مهم خواند و گفت: ویژگیهای مدیر در صداقت بامردم است.

کرامت کریمی ابراز داشت: بارها در جلسه شورای اداری تاکید کردم، که گفتار امروز ما گواه فردا است، با مردم صادق باشیم و فرهنگ عذر خواهی را در دل خود به جامعه ارزانی دهیم.

فرماندار کهگیلویه اتحاد و وفاق را یک امر مهم وحیاتی در شهرستان دانست و افزود: امروز شهرستان ما بیش از هر زمانی نیازمند اتحاد وهمدلی است.

این مسئول نیاز به وحدت را از دو نظر مطرح کرد و عنوان داشت: از یک جهت به خاطر مشکلات شهرستان و از سوی دیگر اهتمام به جوانب مشترک همدیگر نیاز ضروری به حفظ وحدت و همدلی را ایجاب می کند.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • شهروند گفت:

    درود بر شرف استاد غلام آذربارگون
    خدایی بزرگواری و غفاریان و عبودی و سجادی ایخون بگون چه

پربازديد