تاریخ درج خبر : 1393/10/14
کد خبر : ۴۲۹۷۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

مانور بازرسی از نانوایی های شهر یاسوج برگزار شد

با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، معاون فرماندار شهرستان بویراحمد، رئیس شرکت غله و خدمات بازرگانی و نمایندگانی از دانشگاه علوم پزشکی، استاندارد و تعزیرات حکومتی استان صبح امروز نانوایی های شهر یاسوج مورد بازدید قرار گرفتند.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده در حاشیه بازدید از نانوایی های شهر یاسوج با بیان اینکه مهمترین خواسته مردم کهگیلویه و بویراحمد ارتقاء کیفیت نان استان است اقزود: خوشبختانه کیفیت نان با بررسی های میدانی انجام شده مورد رضایت نسبی مردم است.

IMG_1044
دیودیده گفت: در بسیاری از واحدهای خبازی سطح استان رعایت قوانین صنفی، مسائل بهداشتی و کیفیت مورد توجه دقیق قرار می گیرد و باید پذیرفت برخی از متصدیان واحدهای نانوایی تخلفاتی را انجام می دهند که با برخوردهای صورت گرفته در حال کاهش است.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پلمپ بیش از ۱۰ واحد خبازی و انجام بیش از ۲ هزار ۲۰۰ مورد بازرسی طی دو هفته اخیر اظهار داشت: عزم خود را در راستای به ثمر نشاندن نهضت ارتقا نان در استان جزم کرده ایم.
وی خاطر نشان کرد: برنامه های ارتقاء کیفیت نان را در استان شروع کرده ایم و نظارت بر ساعت پخت، وزن چانه، کیفیت نان و آموزش کارگران و شاطران نانوایی ها با جدیت در حال پیگیری است.
دیودیده با بیان اینکه متخلفین شناسایی و با نصب پارچه بر سر درب این واحدها در حال اطلاع رسانی به مردم می باشد افزود: از مردم استان انتظار داریم در صورت مواجه با تخلف اولاً از نانوایی های متخلف خرید نکنند چرا که به اندازه کافی نانوایی جهت تامین نیاز مردم وجود دارد و همچنین مراتب تخلف را به ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستانها و سامانه ۱۲۴ جهت پیگیری لازم اطلاع دهند.
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان در پایان این قول را به مردم کهگیلویه و بویراحمد داد بحث نان برای آخرین بار و برای همیشه در استان و طی یک پروسه کوتاه مدت حل خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد