تاریخ درج خبر : 1393/10/15
کد خبر : ۴۲۹۸۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد استاندار از کندی پیشرفت پروژه‌ها در کهگیلویه/ تصاویر

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از کندی پیشرفت فیزیکی پروژه های شهرستان کهگیلویه انتقاد کرده و آن را نامطلوب خواند.

سید موسی خادمی یکشنبه، ۱۴ دی ماه در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان کهگیلویه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از منابع ۱۸۰ اعتبارات خوبی به پروژه های این شهرستان اختصاص داده شده است، افزود: شروع پروژه ها مطلوب است اما روند پیشرفت فیزیکی آنها آنطور که مد نظر ما بود مطلوب نیست.

۱۱۵۵۹

وی با بیان اینکه پروژه پاتاوه به دهدشت شهرستان کهگیلویه را از توسعه نیافتگی نجات می دهد، اظهار کرد: این پروژه در سه قطعه شروع شده که در قطعه سه مشکل وجود دارد و خوشبختانه در سال آینده ۵۰ میلیارد تومان برای آن اعتبار اختصاص داده می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به پروژه آبرسانی به دهدشت غربی اشاره داشت و خاطرنشان کرد: این پروژ] یکی از مهمترین پروژه های مهم در حوزه آب و کشاورزی است که در سال جاری ۱٫۵ میلیارد تومان اعتبار داشت اما در سال آینده ۱۰ میلیارد تومان به آن اختصاص می یابد.

خادمی تصریح کرد: با بهره برداری از این طرح ۶ هزار هکتار از اراضی دهدشت غربی آبرسانی می شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش به پروژه مسکن مهر شهر دهدشت اشاره داشت و گفت: مردم در سال های گذشته استقبال خوبی از آن نداشتند اما در سال جاری با کارهایی که صورت گرفت استقبال خوبی انجام شد که امیدواریم هر چه سریعتر مشکل آن برطرف شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در مسکن مهر سه عنصر دولت، پیمانکار و مردم نقش دارند، تاکید کرد: باید پیمانکار و مردم با دولت همکاری کنند تا مشکلات این حوزه برطرف شود.

وی محور ارتبازطی دهدشت به سوق را یکی دیگر از پروژه های مهم عنوان و گفت: این پروژه در ماده ۱۸۰ اعتبار خوبی برای آن تخصیص داده شده و قطعه اول فعال و قعطعه دوم نیز به زودی به مناقصه خواهد رفت.

خادمی ورودی دهدشت به چرام را از دیگر طرح های بازدید شده عنوان و یادآور شد: قطعه اول این پروژه به طول ۱۸۰۰ متر توسط شهرداری در حال ساخت است که ۱۰۰۰ متر آن آماده آسفالت و قطعه دوم آن ینز در دست اداره راه است که پیمامکار آن مشخص شده و به زودی فعالت خود را آغاز می کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد پارک بلاد شاپور را در توسعه فضای سبز شهر دهدشت مفید عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه این شهر مکان تفریحی ندارد و از منابع ۱۸۰ نیز اعتبار خوبی برای آن در نظر گرفته دشه که امیدواریم تا پایان سال به بهره برداری برسد.

وی سد کوه برد را از دیگر سد های خاکی مهم استان عنوان و اضافه کرد: این سد در سالهای گذشته تعطیل بود که از محل اعتبارات ماده ۱۸۰در دولت تدبیر و امید ۲٫۵اعتبار خوبی برای آن در نظر گرفته شده که برای تکمیل آن ۱۴ میلیارد تومان دیگر نیاز است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد