تاریخ درج خبر : 1393/10/14
کد خبر : ۴۲۹۸۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

مراسم معارفه بخشدار سرفاریاب/ تصاویر

مراسم تودیع و معارفه بخشداران قدیم و جدید سرفاریاب با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری، فرماندار و امام جمعه چرام، معاون فرماندار کهگیلویه و جمعی از مردم در مسجد شهر سرفاریاب برگزار شد.

IMG-20150105-WA0020

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم گفت: بخشداران مسائل باندی و جناحی را در خدمت رسانی به مردم دخالت ندهند.

جلیل حسنی با اشاره به اینکه مسئولان به دور از هرگونه مسائل باندی و جناحی با نگاه یکسان به جامعه خدمت کنند، افزود: قبل از انقلاب در کشور جابه جایی قدرت‌ با بحران بسیار بدی مواجه بود که به برکت انقلاب اسلامی و پایمردی امام و شهدا و از خودگذشتگی فرزندان این ملت از سال ۵۷ به بعد، با ارتقاء مسالمت‌آمیز قدرت در همه عرصه‌ها مواجه بودیم.

وی اظهار کرد: خواسته‌های مردم بر مبنای احکام اسلامی است و دولت‌ها در یک چارچوب تعیین‌شده قانون اسلامی خدمت رسانی به مردم را انجام می دهند.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم نظام اسلامی را تثبیت کنیم باید پایه‌ تمام فعالیت‌های خود را به تمام دنیا ثابت کنیم.
حسنی تصریح کرد: در سایه دانش‌بنیان کردن فعالیت‌ها، استقلال و امنیت جامعه برای همیشه پایدار خواهد ماند.
وی حرکت‌های برخی افراطیون خارج از خط قرمز را باعث نابودی جامعه و ضربه‌زدن به نظام و استقلال کشور دانست و تاکید کرد: اگر بخواهیم در کشور سازندگی و عمران و آبادانی در سایه عدالت گسترش پیدا کند، باید در مسیر اعتدال حرکت کنیم.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد نگرش سیاسی را یک امر مهم خواند و متذکر شد: نمایندگان دولت تا موقعی که مسئولیت نداشته باشند به عنوان یک نیروی سیاسی، جناحی می‌توانند هر فعالیتی داشته باشند، اما وقتی به عنوان یک بخشدار یا فرماندار معرفی شدند نمی‌توانند اصالت سازمانی و ماهیتی شغلی خود را فدای مسائل باندی و جناحی کنند، باید همه را در یک نگاه یکسان به یک چشم ببینند.

وی در همین خصوص گفت: افراد در این راستا نمایندگان سیاسی دولت در شهرستان‌ها و بخش‌ها هستند که همه ارزیابی و با یک نیروی توانمند و با تجربه در یک مسیر منطقی گام بر‌می‌دارند.

حسنی تفاوت اصلی دولت تدبیر و امید با دولت قبل را انتخاب افراد جهت به‌کار‌گیری در بخش‌ها و شهرستان‌ها عنوان و با اشاره به اینکه در نظام جمهوری اسلامی دو جریان قانونی و رسمی درون نظامی وجود دارد، اضافه کرد: باید ترکیبی از نیروهای معتدل توانمند خارج از هر گونه گرایش سیاسی افراطی در سمت‌ها لحاظ، و این رویه‌ای باشد برای کسانی که می‌خواهند در آینده در سکان مدیریتی کشور فعالیت داشته باشند.

در پایان این مراسم از خدمات مرتضی دانایی‌نیکو بخشدار سابق سرفاریاب تقدیر و غلام‌حسن آتش‌سودا به عنوان بخشدار جدید معرفی شد.

گزارش تصویری از این مراسم:
عکس: مسعود آرام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • عاقل گفت:

  سلام درود بر فرماندار واستاندار وکسانیکه ……………….. رااز سرفاریاب برداشتند مردم دیگه ازش خسته شده بودند درود برآتش سودا توراخدا مسئولان محترم همیشه افراد خوب وخوش برخورد را برای چنین پستی منصوب کنید وخداقوت به آتش سودا .

 • داوری .مولایی.پشت چمن.پشته زیلایی گفت:

  عرض تبریک خدمت برادر گرامی جناب آقای آتش سوداالحق که ایشان شایسته چنین مسئولیتی بوده وبرایشان آرزوی توفیق وسربلندی راداریم

 • دهدشت گفت:

  یکی تیست بگه فروزان تو و چه ایگردی ، چکاره ای

 • محمدی گفت:

  ضمن عرض تبریک به بخشدار جدید سرفاریاب ، اگر فرماندار عوض میشد و مردم اصلاح طلب نمیدیدند که فرماندارشان بله قربان گوی کسانی شده که دوست ندارند سر به تن اصلاحات باشه اونوقت نگرانی مردم چرام رادرک میکردید

 • عبدالهی گفت:

  با شناخت و سابقه همکاری با ایشان ، بخشدار محترم جناب آقای آنش سودا انسانی متخصص و متعهد که شایستگی مسئولیت های بالاتری را نیز دارد.انشالله که موفق و موید باشند.

پربازديد