تاریخ درج خبر : 1393/10/16
کد خبر : ۴۲۹۹۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

آقای استاندار؛ به شما «نه» می‌گویم

یکی از کاربران سایت استان به نام داریوش ارجمند نامه ای خطاب به استاندار نوشته که در پی می‌آید:

IMG_1013

جناب آقای خادمی

با سلام

نمی دانم ارزش واقعی کلمه «نه» را می دانید یا خیر. قداستی که این کلمه دو حرفی دارد صدها سال است که هرگاه بر فراز خانه ای، تیر و کمانی می‌آویزند، یا در هشتی آن« ملار» می‌نشانند، گریه‌ی نوزاد ترسیده از این دنیای ناشناخته را با آن واژه مقدس آرام می کنند «لااله الاالله» و دین با همین «نه» آغاز می‌شود. و بی اطلاعم که از «نه» های تاریخی تشیع و حتا آزادیخواهانه ایدئولوژیک چقدر میدانید اما از آنجا که طرح یکان یکان آنان، بذر این شایبه را در ذهن خواننده میکارد که نگارنده خود را در جایگاه حق مطلق می پندارد و هر آنچه و هر آنکه غیر اوست باطل… صریح و واضخ میگویم جز خدا هیچ حق مطلقی وجود ندارد. اما کنشهای اجتماعی، جامعه ی انسانی را به تفکر و واکنش وا میدارد تا سکوت کند (که ضرر ندارد) آری بگوید یا «نه».

و آنگاه که هشت ساله‌ی قحطی، با «لیست برگزیدگان» عوض شد و آنان که خواب «دست نهاد» دیدند و به یوسف مجال تعبیر ندادند، هشت سال سوء مدیریت را بر گرده‌ی این ملت سوار کردند، تا شد آنچه که نباید !!

و باز این «نه» و «نه»‌ی بعدی تاریخ ساز مقدس بی بدیل در خرداد ۹۲ شور و شوق و امید را به بازوی توانمند تدبیر آغشت و بهانه ای داد به ملتی که «ندار» شدند، اما فقیر نشدند. (و با پاکی، تنگدستی را آراستند و با سپاسگزاری، توانگری را « العفاف زینه الفقر، والشکر زینه الغنى» علی(ع) )

اصلاح طلبان با این باور که تنها راه حفظ نظام و کیان کشور اصلاحات است، به هر آنچه سوء مدیریت و خودخواهی و تمامیت خواهی بود «نه» گفتند زیرا اینان اولین عصیانشان، عصیان علیه منیت بود، عصیان علیه بزرگترین دروغ، منیت …. و باز هم یک «نه» تاریخی و بزرگ.

«نه» به هشت سال سوء مدیریت ، شعار، آرمانهای غیرواقعی، فشارهای اقتصادی و سیاسی و انزوای بین المللی بی دلیل.

«نه» به مدیران ناتوانی که از ثمره‌ی صدها میلیارد دلار درآمد نفتی شان فقط خبر باد کردن جیب بابک زنجانی ها نصیب مردم شد و از مدیریت جهانی‌شان نظریه کردانیسم مبحث آکادمیک گردید، از کاغذ پاره‌هایشان تورم بالای ۴۰% زایید، از امنیتی کردن دانشگاه‌شان بورسیه های کذایی رویید، از پاکدستی‌شان اخبار این روزها بردمید، از ولایتمداریشان قهر ۱۱ روز شکوفا شد و از قانون مداریشان تخلفات طرح شده در صحن علنی مجلس خودی !! جوشید.

و حال ماحصل این «نه»‌ی بزرگ تکیه جنابعالی بر بالاترین اریکه دولتی در استان است، عقب نشینی شما در برابر همانها که مردم قبولشان نکردند، عرصه را بر مردم تنگ تر کرده، دوستانی در خرداد ۹۲ از دست ملت بزرگ تودهنی فکری و سیاسی خوردند، آنگاه که پیکر نیمه جان تمامیت خواهی شان را از گوشه رینگ انتخابات جمع کردند، با تمام قوا که البته قدرت فیزیکی اینان انکار ناپذیر است کمر به همت به انتقام از ملت بستند و با عزمی جزم، انتخابات مجلس آینده را با سه رویکرد نشانه گرفتند.

۱- ناکارآمد جلوه دادن دولت تدبیر و امید با استفاده از نیروهایی که هنوز در بدنه دولت دارند و البته از دولتی سر شما در استان کم هم نیستند و ارعاب یا تطمیع برخی از نیروهای ضعیف و بقالان سیاسی که به دروغ خود را اصلاح طلب معرفی کرده اند و تایید شما از بابت انتصابات ضعیف.

۲- وقوف کامل و اهمیت فوق‌العاده انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی و بستن تنگه‌های موثر در انتخابات آینده که در این راستا بازوهای اجرایی منتخب شما بسیار سوال برانگیز می‌باشند.

۳- کارشکنی‌های مستمر و دامنه دار برای دولت هجمه برنامه‌ریزی شده به نیروهای اصلاح طلب واقعی و مدافعان حقیقی نظام و کشور با استفاده از تمامی ابزارهای موجود از قبیل رسانه تحت امر سرافراز در سطح کلان و به طرق و انحاء مختلف در سطح محلی در طول شبانه‌روز و نشانه گیری دانشگاهها.

و شما استاندار منتخب دولت تدبیر و امیدی هستید که همین الان دستیابی به اهدافش توسط زاکانی‌ها، بذرپاش‌ها و کوچک‌زاده‌ها …. هر چند محال نیست اما بسیار دشوار تر و گران تر است و تصور بفرما که همه مجلس کوچک …. زاده باشد.

آقای استاندار؛ مردم به این «نه» ها باور دارند، و دولت تدبیر و امید ثمره‌ی این «نه»‌ی مقدس و خلعت شما مدیون همین «نه» است اما به قول مولا علی «المسئول حر حتی یعد» مسئول آزاد است تا وقتی که وعده کند و ترس من این است که خدای ناکرده جز خدا و مردم با کسی وعده ای در میان باشد که آزادی و آزادگی شما را به حبس بکشد. زیرا که اگر چنین باشد من به شما «نه» می گویم.

اگر چنین باشد آری

آری به شما «نه» می‌گویم زیرا که دیگر از شنید مکرر کلماتی همچون چندهزار میلیارد تومان ناقابل سرم گیج می‌رود و حالم بد می شود که بببینم هم استانی های تحصیل کرده ام شرمنده‌ی زن و بچه هایشان شده اند فقط به جرم اینکه زیر بیرق قدرتمندان محلی سینه نزده اند.

آری به شما « نه» می‌گویم زیرا «نه» گفتن من به اصولگرایان در انتخابات آینده را دشوار می‌کنی، بالم می‌بندی و در قفس می‌گشایی، پایم می‌بندی و به دویدن جارم ‌می‌زنی.

راستی جناب استاندار یادم نمی‌رود که سفر آقای محمدرضا خاتمی با دعوت دانشگاه آزاد به یاسوج حذف شد.

آری جناب استاندار

من به شما «نه» می‌گویم زیرا به «نه»ی مردم بها نمی دهید.

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • رمضان گفت:

  دوست عزیز مهم نیست اصلاح طلبا با نه به اندیشه ی لیبرال ها و تکنوکرات ها مقدمات حزفشونو مهیا میکنن
  مهم اینه که این نه باعث زنده موندن اندیشه اصلاح طلبی میشه

 • اصلاح طلبان گفت:

  آری جناب آقای خادمی
  ما به شما «نه» می‌گوییم زیرا به «نه»ی حداکثری مردم استان ارزش بهایی قائل نبوده و نیستید.استفاده از نیروهای اصولگرا که هنوز در بدنه دولت تدبیرو امید دارید(و صد البته از دولتی سر شما در استان کم هم نیستند )وکسانی که به رابطه اقوام وخویشاوندی شما و نمایندگان برمدیریتهای استان نشستنند کم نیستنند.۸+۲ سال اصلاح طلبان در حاشیه بودند و خون دل خوردند و می خورند. ما اعتراض داریم و اعتراض خود را به مرکز اعلام خواهیم کرد امید داریم که گوش شنوایی باشد که هست.

 • بهلول گفت:

  پاسخ به اصولگرا
  اصولگرا جان بله معنی اعتدال ، حذف گروههای دیگر نیست اما معنی آن دادن مسئولیت به گروه مخالف هم نیست . همه ی کسانیکه به آقای استاندار انتقاد دارند این است که چرا به کسانی میدان داده ای که اولا بسیار ضعیفند و دوما چرا به کسانی مسئولیت داده ای که مخالف دولتند .

 • اصولگرا گفت:

  اصلاح طلبان بدانند معنای اعتدال حذف گروههای دیگر نیست ،
  بلکه تعامل با برای نفی افراط و تفریط است .
  استان ما همیشه گرفتار این افراطی گرای ها و تفریط ها در زمینه های مختلف بوده است.
  “نه” همگانی یعنی افراط
  “نه” سازنده و منتقدانه یعنی اعتدال
  مشی سیاسی بزرگان اصلاح طلبان استان، با کسانی که این کامنت ها را می گذارند متفاوت است
  توصیه میکنم شما تعامل کنید و حریف قدری را برای مبارزه سیاسی بر مبنای نهادینه کردن عقلانیت در استان به میدان ما بیاورید.
  چرا که اگر مفاهمه و درک درست نداشته باشید سودجویان بر شما غالب می شوند.
  به امید رشد منطق ، نقد، سعه صدر و تعامل در استان چهار فصل(” چهار ضد”آب و آتش و خاک و باد)

 • ناهید گفت:

  آقای آرام چرافقط کامنتها ی آقایان را میذاری به کامنتها ی خانمها توجه نمی کنی، جا داره از این نویسنده تشکر کرد برای بیان حقیقت، استاندار نگیم بهتر، واژه رئیس دفتر تاجگردون بهتر ین گزینه برای …….. است این رئیس دفتر فقط به اصولگرا ها واقوام تاجگردون و خودش توجه داره نه به اصلاح طلبان. در ضمن آقای آرام اصلاح طلبان واقعی خانمها هستند نه آقایان که بخاطر پست درجا تغییر عقیده می دهند، به انتخابات گذشته نگاه کنید بیشترین طرفداران خاتمی و موسوی وکروبی خانمها بودند ولی در دو دوره گذشته بیشترین طرفداران احمدی نژاد آقایان بودند خوشحالم از اینکه خانمم چون ما خانمها یک رنگیم .

  • بهلول گفت:

   ناهید خانم نگو ما خانمها بگو ما شیرزنان . ایکاش آقایان مسئول به اندازه یک شیر زن جرات و شهامت و مدیریت داشته باشند . مردان شکمشان گنده شده دیگر توان حرکت و فکر ندارند .

 • تاواریش گفت:

  جناب اقای ارجمند من به نه قدرتمند شما اری میگویم امیدوارم اقای خادمی در خلوت خودش عملکردشو نقد کنه و حداقل در مقابل شخصیت واقعی خودش پاسخگو باشه هرچند که فکر میکنم خلوت ایشان از دعدغه های من و جنابعالی پر از خالیه

 • داریوش گفت:

  برادر اصولگرا چرا نقد به استاندار را نقد به دولت میدانی!!!
  اتفاقا اصلاح طلبان استان چون عملکرد استاندار را ضعیف و بر خلاف دولت و بر ضد دولت میدانند به ایشان انتقاد میکنند.
  اصلاح طلبان بارها اعلام کرده اند که بدون هیچگونه سهم خواهی از دولت تدبیر و امید حمایت کرده و می کنند.
  ولی وقتی استاندار مدیرانی از جنس جبهه پایداری را انتخاب و انتصاب میکند که بیشترین ضربه را به دولت زده اند دیگر نمی توان سکوت کرد و چیزی نگفت و انشاالله در سفر دولت به استان همه یکصدا و با هم به استاندار *نه* خواهیم گفت.

 • صفا گفت:

  آری جناب استاندار

  من هم به شما «نه» می‌گویم زیرا به «نه»ی مردم بها نمی دهید.استفاده از نیروهای اصولگرا که هنوز در بدنه دولت تدبیر دارند و البته مدیران ضعیف که بر اساسدوستی و اقوام وخویشاوندی…. برمسند نشستنند کم نیستنند. نه به شما فراوان است!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  از دوست خوبم جناب ارجمند با این قلم شیوا و کلمه رسای((نه)) تشکر ویژه دارم و عرض خسته نباشی. طیب الله

 • علی غلام گفت:

  در سفر دولت به استان همه باهم این نه را تکرار خواهیم کرد

 • مسعود گفت:

  آدمهایی که عوض نشوند عوضی می شوند
  امیدوارم استاندار تغییر رویه دهند

 • اصولگرا گفت:

  قابل توجه اصلاح طلبان !!!! هم استانی
  شما هنوز با سیاسیت آشنا نیستید،هرچند قواعد سیاسیت به معنایی غربی ، (قدرت منهای خدمت)را خوب میدانید.
  سفارش میکنم اظهارت جدید بهزاد نبوی را بخوانید. او توصیه کرد حتی در خفا و جلسات خصوصی از دولت انتقاد نکنید.
  گفت سرنوشت شما به دولت بسته. امیدوارم منظورش را فهمیده باشید.

 • ایرانی اسلامی می مانم گفت:

  سلام
  خداقوت
  اگر این تعصب رو کنار بذاریم و تعصب تبدیل به تعقل بشه عملکرد همه جناحها عالی خواهد شد و به معنای واقعی کلمه وحدت ملی و یکپارچگی کامل صورت خواهد گرفت.
  زمانی که یک جناح به خونخواهی از طرف مقابل به قلع و قمع تمام آثار جناح قبلی اعم از مدیران و برنامه ها و پروژه ها میپردازد و به تاثیری که بر حیات گروه خاصی خواهد گذاشت فکر نمیکنند هیچ وقت نباید انتظار خوشحالی و خوشبختی در زندگی مردم داشت

 • بهلول گفت:

  پاسخ به دوستان
  آن کس که با نام دیوانه در بالا کامنت گذاشته ، هذیان میگه . دیوانه است دیگه کاریش نمیشه کرد

 • رامین گفت:

  نه گفتن خیلی وقت پیش باید میگفتیم ارجمند، وقتی خادمی مشاور درامور جوانان رادبیقی گذاشت باید می فهمیدیم که برای خراب کردن اصلاح طلبان آمده دبیقی که دست بزرگواری را در دانشگاه آزاد برد بالا

 • ..... گفت:

  تیزرهای تبلیغاتی روحانی یادم میاد به عکس خاتمی و هاشمی مزین میشد! یادم بود کلید را به شمایل خاتمی بالای سر خود بیلبورد میکرد. روحانی!
  جناب دیوانه اجیر! با کامنت زشتت چهره جیره خواران راهم پلشت کردید.
  اصولگرای جنازه شده! نبش قبر نکن عزیز، روحانی خود میداند که سردر بودنش هاشمی و خاتمی است و ختم کلام.
  دلخوش نباش که به خاطر مجلس، وزارت کشور اصولگرا شد و در پی اش استانداران.
  تمام شد. مجلس نیز تا چند صباحی دیگر می پرد و می ایند مردان خدا.
  اگر میخواهید بدانید روحانی اصلاح طلب هست یا به سخنرانیهای دو هفته گذشته اش مراجعه کنید.

 • داریوش گفت:

  برادر اصولگرا به راستی اصلاح طلبان حیات سیاسی خود را مدیون روحانی و امثال ناطق نوری هستند یا روحانی پیروزی خود را مدیون اصلاح طلبان و حمایتهای هاشمی و خاتمی و…می دانند؟؟!!!
  اصلاح طلبان حیات سیاسی و مشروعیت خود را مدیون ملت و مردمی هستند که هم در سال ۷۶ و هم در سال ۹۲ نشان دادند که طرفدار چه جریان و تفکری هستند.
  اصلاح طلبان هیچوقت سهمی از دولت نخواسته اند و نمی خواهند ولی اجازه هم نخواهند داد به *نه*ی ملتی که در سال ۹۲ به اصولگرایان دادند بی توجهی بشه و اکنون که استاندار کسانی را به عنوان مدیر و مشاور و… انتخاب و انتصاب کرده که دقیقا برخلاف اهداف و نظر دولت تدبیر و امید عمل می کنند و یشترین ضربه را به دولت وارد کرده اند، اصلاح طلبان سکوت نخواهند کرد و تا زمانی که ایشان (استاندار) اشتباهات خود را اصلاح ننمایند ساکت نخواهند نشست.

 • بهار گفت:

  این همه “نه” نشانه چیزی های دیگری است . نشانه اینکه اصلاح طلبان دلشان از امثال تاجگردون و خادمی گرفته و میل دوباره بزرگواری ها را در سر می پرورانند/

 • وفانژاد گفت:

  سونامی استاندار را از خواب غفلت بیدار میکند ولی ایشان دست و پای خود را با این مدیران ضعیف بسته است.
  مقاله بسیار زیبایی بود و به امید تداوم نقدهای بعدی

 • ميثم حبيبى گفت:

  دیوانه جان مشخصه دیوانه ومجنون استاندارى.چشم بصیرت نمیخوادیه چشم عادى هم میتونه عملکردضعیف اقایان راببینه

 • شهرام خادم گفت:

  احسنت بر جناب ارجمند و این قلم زیبا و این نوشته ی پرمغز و منسجم؛اما آقای ارجمند کمی دیر “نه” گفتید به آقای استاندار

 • مهمان گفت:

  نه جناب استاندار، نه، نه. دیگر نمیتوانی جبران کنید، از نظر ما اصلاح طلبان شما مردود شدید. شما نمیتوانید حملات دو جبهه ی اصلاح طلبان و اصولگرایان را تحمل کنید، چرا دوستان زخم خورده ات را رنجاندی؟ چرا یک سال و اندی آنها رادرک نکردی؟ چرا اینهمه از تو دفاع کردند صدای آنها را نشینیدی؟ البته به نتیجه رسیده ایم که جسارت نداری و جوهره اصلاح طلبی در وجود شما نیست!
  فکر کنم تا کمی حنای شما در میان دوستان اصولگرایت رنگ دارد از این استان رخت بربند که دیر شده!!!

 • صادق گفت:

  اصلاح طلب واقعی ایرج کاظمی است

 • اصلاحاتی گفت:

  داخل استان اصلاح طلب نیست. اصلاح طلبی که شب روز خونه امام جمعه نه اصلاح طلب، اصلاح طلب واقعی تاج زاده

 • فردین جعفرزاده گفت:

  درود بر شرفت ارجمند. وقتی بزرگواری، جبهه پایداری استاندار انتخابات می کند، باید اصلاح طلبان پست نگیرند درکهگیلویه فرماندار وبخشداران همه از فامیل های خادمی هستند و تمامی در انتخابات مجلس از بزرگواری حمایت کردند بعد دایه دار اصلاحات هستند توجهشان این درانتخابات مجلس اصلاح طلب نبود من نمیدونم پایداری چه ربطی به اصلاحات داره من واقعا نمیفهمم چرا اصلاح طلب باید رای به پایداری بده چرا یکی این معما رابرام حل نمیکنه

 • س.حسینی گفت:

  این نه بسیار خوب بود اما به نظرم یه خورده دیر
  باید خیلی زودتر به استاندار محترم نه گفته میشد

 • داریوش گفت:

  دیوانه جان کجای کاری؟؟؟؟
  مگه دیوانه شدی واقعیت ها رو نمی بینی!!!!!!
  چی میگی دیوانه !!!! نوشتی همه چی آرومه و اصلاح طلبان داره جو استان رو خراب میکنند!!!!!!
  واقعا باید افسوس خورد که جناب استاندار چنین مدیران و مشاوران وحامیان و طرفدارانی دارد.فقط مونده که آقای هدایتخواه و جبهه پایداری از عملکرد استاندار حمایت کنه؟؟؟!!!؟؟؟!!!
  جناب استاندار،حالا روحانی بخاطر فشار مجلس مجبوره با جناح رقیب معامله کنه،شما ازترس کدام جناح و اشخاص همه مدیریت ها و پست ها را به جناح رقیب دادید و حتی معامله هم نکردید!!!!؟؟؟؟!!!

 • اصولگرا گفت:

  برادران اصلاح طلب !!!!
  چه شده که زبان به نه گفتن گشوده اید. شما باید حیات سیاسی خود را مدیون افرادی چون خادمی باشید.
  شما در حالی که به دست فراموشی سپرده می شدید با توسل به هاشمی و روحانی رمقی برای نفس کشیدن پیدا کرده اید.
  اینک برای سهم خواهی از دولتی بلند شدید که حتی بزرگانتان به آن مدیون اند.
  نا سپاسی نکنید و شکر گزار باشید.
  تا صبح دولتتان بدمد.
  شنیدم قرار است در انتخابات مجلس به ناطق نوری متوسل شوید.
  این هم از اون کارهاست!!!!!!!!

 • ب.نیکدل گفت:

  جناب استاندار ..در راستای نه های دوست عزیزم .بگذار منهم به شما نه بگویم! نه به این خاطر که با سیاست های محافظه کارانه باعث سوختن نیروهای بزرگ اصلاحات وروگردانی موج عظیم دوستداران اصلاحات از دولت تدبیر شدید! نه .به خاط انتخاب مشاوران دولت سابق که با ندانم کاری ونسنجیدن سخن باعث دلسردی مردم وناامیدی جوانان شدید…نه برای اینکه گویا تشنه رسیدن به این مقام بودی و فراموش کردی که در نبودن شما در استان دوستان اصلاح طلب درد ورنجهای فراوانی به امید آینده بهتر کشیدند. به شما واعمال ورفتار وبرخورد شما نه میگویم که با آمدن دولت تدبیر وامید که انتخابش برای تغییر بود نشان دادی که در این استان آب از آب تکان نخورد وبا گذشته هیچ تغییری نکرد…جناب دکتر خادمی عزیز این پستها به کسی وفادار نمیمانند مهم این است که بعد از رفتنت دیگران تاسف بخورند و ناراحت شوند…دکتر جان اگر روزگار به همین منوال پیش رود دولت آینده را دو دستی تقدیم جناح رقیب کردی و آنگاه خودم دست مریزاد میگویم…

 • ناشناس گفت:

  بابا بدبخت کجاش اصلاح طلب هست مگر شما کورید نمی بینبد وزیر کشورش اصلاح طلب هست که استاندارش اصلاح طلب باشد راستی اصلا کی گفت که خود روحانی اصلاح طلبه جل الخالق

 • اصلاح طلب گفت:

  چرا کامنتها را تایید نمیکنی

 • اصلاح طلب گفت:

  آری جناب استاندار

  من به شما «نه» می‌گویم زیرا به «نه»ی مردم بها نمی دهید.استفاده از نیروهای اصولگرا که هنوز در بدنه دولت تدبیر دارند و البته از دولتی سر شما در استان کم هم نیستند وکسانی که به رابطه اقوام وخویشاوندی برمسند نشستنند کم نیستنند.

 • بهلول گفت:

  آفرین بر این قلم و این اندیشه . آقای استاندار واقعیت همین است که این اندشه ی بزرگ با این قلم شیوا بیان کرده است . مطالبات و انتظارات اصلاحطلبان استان از شما این است که به افراطیون و آنهایی که محصول تفکر و اندیشه شان ویرانی مملکت در هشت سال گذشته بود و موفقیت دولت تدبیر و امید خط قرمزی است بر وجود و حضورهمیشگی شان در عرصه های مختلف . بگیویید “”” نه “””
  آقای استاندار این آقایون به هیچ صراطی مستقیم نیستند ، آنها همه ی هم و غم خود را بکار بسته اند تا دولت تدبیر و امید را در تمامی زمینه ها زمین گیر کنند زیرا ناکامی دولت در ّبرآوردن خواست ملت ، برای آنها پیروزی است . پس میدانم که به این مسائل آگاه هستید و این کارشکنیها را بهتر از من مدانید اما انتظار من و امثال من از شما این است که دست به قلم شوید و از ذخیره ی شجاعت تان در جهت حذف کلیه ی این نیروهای خانمان برانداز و ریاکار شریک دزد و رفیق قافله بزنید . آقای استاندار در نجابت و صداقت و دلسوزی شما شک ندارم ولی آن نامردان از منش نیکوی شما ، سوء استفاده میکنند . پس با کمک از دوستان اصلاحطلبت و با تدبیر ، نااهلان را از بدنه مدیریتی استان حذف نمایید . می ارزد اگر به قیمت برکناری خودتان بیانجامد .

 • دیوانه گفت:

  همه کامنت ها از یک نفره می خوای چیو ثابت کنی مگه تا حالا بد بود جو استانو خراب نکنید با این انشاهای سیاسیتون اول خودتو اصلاح کن بعد استان ،همه چی ارومه اگه شماها قدرت طلبان بزارید جناب استاندار کار خودشو بکنه نه خواسته های شما رو ،اگه خواسته های شما رو انجام داد بعدش یکی دیگه تون شاخ میشه

 • اصلاحاتی گفت:

  درود بر این قلم شیوا. آقای ارجمند همواره خوب ومنطقی مینویسد
  کاش استاندار کمی هوش و ذکاوت به خرج دهد و صدای اصلاح طلبان را بشنود

 • بسیجی اصلاح طلب گفت:

  به نظر من کوتاه اما بسیار منطقی و زیبا نوشته ای دستت درد نکند
  من هم به استاندار میگویم حواست به باشد که مردم به تو نه میگویند

 • ميثم حبيبى گفت:

  درود.اقاى استاندارمن هم همچون دوست عزیزى که قلمى شیوا راچرخواندند به کاغدسفیدش نوشته هاى زیباى گماشتندنه میگویم.حالا نه من چنددلیل دیگردارد۱-شماعالى ترین مقام سیاسى چراازاصلاح طلبان فاصله وبه دامن اصولگرایان پناه بردى؟خداداند.۲-چراشمادلسوزى هاوفریادهاى انسانهاى دلسوزرانشنیدى؟ بازم خداداند.۳-چراازمدیران ومسئولانى که تصلى خاطربه تفکرجلیلیسم دارنددراکثرپستهااستفاده کردید؟بازم خداداند.۴-چرااصلاح طلبان راقول ووعده همکارى دادى وازپشت خنجرزدى؟ بازم خداداند.البته من برعکس اون دوستى که گغتندشماازپشت خنجرخوردى میگویم شماازپشت خنجربه اندیشه اصلاح طلبى ومریدان این اندیشه زدى.۵-ایاواقعاشمادوست ندارى به مدیران جلیلیسم نه بگوى؟ شک نکن شمانگویى ماهم به شماوهم به جلیلیسمها باهم نه میگوییم.۶-شایدشمافکرمیکنى همیشه وضعیت همینجورگل وبلبل است نه جناب خادمى پست وصندلى به هیچ کس وفانکردکه به شماکندپس برگردبه دامن اصلاح طلبان وازنیروهاى دلسوزوهزینه داده براى پیروزى حامیان روحانى درمجلس حمایت کن که دوستان به جاى نه به شما ارى محکمى هدیه دهند.

 • روزهای سخت گفت:

  امیدواریم جناب استاندار از خواب غفلت بیدار شوند و فکر نکنند که سکوت اصلاح طلبان به معنای تایید و رضایت از عملکرد استاندار و مدیران ارشد استان می باشد و هر چه زودتر به اشتباهات خود پی ببرد و در جهت اصلاح اشتباهاتش قدم بردارد و تنها در این صورت است که اصلاح طلبان همچون گذشته از ایشان حمایت خواهد کرد.

 • سکوت جایز نیست گفت:

  قرا نیست تا همیشه اصلاح طلبان سکوت کنند و چشم به روی واقعیت ببندند؟؟
  مشی اصلاح طلبان حمایت از دولت تدبیر و امید بوده و هست ولی در مقابل مدیران و مشاورانی که منتصب به دولت تدبیر و امید هستند ولی عملکردشان کاملا در جهت خلاف دولت می باشد سکوت نخواهند کرد و اکنون با *نه* به آنان و در آینده و در سفر رییس جمهور به استان وافعیت را خواهند گفت تا تدبیری اندیشیده شود.

 • م عزبری گفت:

  نه میگوییم به استاندار و مدیران ضعیف که جز به منافع شخص و گروهی خاص نمی اندیشند و سرنوشت جوانان و تحصیل کردگان این استان را فدای منافعشان نموده و جز به صندلی قدرت خویش به هیچ نمی اندیشند
  باشد که صدای ملت را شنیده و طوفانی را که در صورت نادیده انگاشتن این نه در انتظارشان خواهد بود تاب بیاورند.
  نه میگوبیم و منتظریم اصلاح کنید تا مجبور به اصلاح نشویم.

 • دو راهی گفت:

  جناب استاندار
  همه کسانی که در یکسال گذشته از شما حمایت میکردند و دلسوز شما بودند و هیچ خواسته ای از شما نداشته و ندارند به شما *نه *میگویند چرا که به همه دوستان و همفکران و هم قطارانت نه گفتید و از کسانی مشاوره و رای میگیرید که هیچ سنخیتی با شما نداشته و ندارتد.

 • داریوش گفت:

  جناب آقای استاندار من هم به شما* نه* میگویم چرا که :

  * استاندار دولت تدبیر و امید هستید ولی با عملکرد ضعیفتان بیشترین ضربه را به دولت تدبیر و امید زده اید
  * به اسم اصلاحات و صلاح طلبی بیشترین خیانت را به جریان اصلاحات وترد کرده اید

  *خود را اصلاح طلب میدانید ولی مشاوران و مدیران شما نه تنها اصلاح طلب نیستند بلکه از جریان مخالف و منتقد دولت دکتر روحانی هستند
  * مدیران و مشاوران شما همسو و همفکر و همراستا با امثال کوچک زاده،رسایی،بذرپاش و…هستند
  * ناکارآمدترین و ضعیف ترین مدیران و مشاوران تاریخ استان را انتخاب و انتصاب کرده اید
  * به کمترین و کوچکترین خواسته اصلاح طلبان استان که در یکسال گذشته همیشه شما را حمایت میکردند توجهی نکردید
  * که به *نه* مردم در سال ۹۲ نه گفتید و به رای و شعور و انتخاب ملت بی اعتنایی کردید
  *آنقدر از خود مطمعن هستید که فکر میکنید نمی توان به شما هم *نه* گفت
  *به شما و عملکردتان *نه* میگویم چرا که لایق این کلمه هستید

 • امید گفت:

  قلم شما قابل تقدیر است اما امید است آقای استاندار یک بله خوب به این همه نه جواب دهد و اصلاح ططلبی خود را ثابت نماید

  • محمدی گفت:

   تازه از دوران رسیده ها زود قضاوت نکنند ،حداقل شما نباید برادر خودتان را تخریب کنید.نیاز به تجربه ومتانت است.

 • رعد گفت:

  آقای ارجمند واقعا کشف نشده بودی . آری خادمی را هرگز نه غم استان بود و هست و نه سودای اصلاح طلبی . حمایت از او در بین مردم استان اینک بیشتر … است تا افتخار .

  • صدری گفت:

   شما هیشه بیگانه پرست هستید ،هم استانیها را حمایت کنید .دیگر بس است.

 • رعد گفت:

  عجب جمله ی حکیمانه ای ” آری به شما نه می گویم زیرا نه گفتن من به اصولگرایان در انتخابات آینده را دشوار می کنی ” . درود بر آقای داریوش ارجمند . جان کلام همین جاست . آفرین بر این قلم شریف و این نثر فاخر . انصاف دهید که ما اصلاح طلبان چه نیروهای خردمند و با فرهنگی داریم . درود بر داریوش ارجمند که درد دل اصلاح طلبان استان را بیان کرد .

پربازديد