تاریخ درج خبر : 1393/10/17
کد خبر : ۴۳۰۰۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

افتتاحیه صوری و افتتاح چندباره در جهاد کشاورزی نداریم

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: افتتاحیه صوری پروژه‌های دارای نقص فنی در این سازمان جایی ندارند.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، جعفر گوهرگانی در نشست شورای معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: اگر پیش از این شائبه‌هایی پیرامون افتتاح چندباره یک پروژه و یا افتتاح یک پروژه با نقایص فراوان وجود داشت ولی مردم و کشاورزان در این ارتباط مطمئن باشند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد خطاب به معاونت بهبود تولیدات گیاهی، دامی و آب و خاک این سازمان افزود: پروژه‌ای در لیست افتتاحیه‌های دهه مبارک فجر قرار می‌گیرد که به طور کامل و با اصول فنی به اتمام رسیده باشد.

وی با بیان اینکه سازمان جهاد کشاورزی از نهادهای همزاد با انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: از اوایل انقلاب تاکنون جهاد کشاورزی همواره در برگزاری جشن‌های انقلاب، برنامه‌های فرهنگی و سایر اقدامات در روستاها نقش پررنگی داشته است.

پروژه‌های زیادی آماده افتتاح هستند/ جشن بزرگ عشایر

گوهرگانی گفت: این سازمان همانند سال‌های قبل پروژه‌های زیادی را برای افتتاح و کلنگ‌زنی در دهه فجر امسال دارد که انتظار می‌رود با یک برنامه‌ریزی اصولی بتوانیم خدمات دولت و نظام اسلامی را به کمک رسانه‌ها به مردم گزارش دهیم.

وی، برگزاری جشن بزرگ عشایر و روستائیان را در چند نقطه استان، افتتاحیه‌ها و کلنگ‌زنی چندین پروژه، تجلیل از خانواده‌های شهدای جهادی، برگزاری جشن استخدام ناظرین و صدور احکام کارگزینی آن‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و رسانه‌ای، تجلیل از ۱۰ مدیر پرکار در حوزه کشاورزی و جشن‌های خانوادگی پرسنل این سازمان را بخشی از برنامه‌های دهه فجر جهاد کشاورزی اعلام کرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت گفتن کارهای نظام به مردم، ادامه داد: روابط عمومی که مسئولیت دبیری کمیته روستایی و عشایری دهه فجر را به عهده دارد با تولید کلیپ، تیزرهای تلویزیونی، ویژه‌نامه و پوشش اخبار و رویدادهای این دهه به کمک رسانه‌ها، برگزاری جشن‌های انقلاب را در سال جاری متفاوت و باشکوه‌تر کنند.

مشارکت دادن مردم در جشن‌های انقلاب/ آمادگی تأمین مالی

قدرت‌الله ویسی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست با اشاره به اهمیت نقش‌آفرینی این سازمان در دهه فجر از آمادگی این معاونت برای تأمین مالی برنامه‌های دهه فجر خبر داد.

وی، مشارکت دادن مردم و کشاورزان را در جشن‌های انقلاب از رسالت‌های سازمان جهاد کشاورزی دانست و ابراز داشت:‌ در این دهه رسانه‌ها نقش پررنگی دارند که امید است این سازمان را در برگزاری بهتر مراسمات و برنامه‌های دهه فجر یاری کنند.

ویسی از پیگیری جذب برخی اعتبارات برای تجلیل از خانواده‌های شهیدان جهاد کشاورزی، دانش‌آموزان نخبه کارکنان خبر داد و ادامه داد: آماده همکاری برای برگزاری برنامه‌ها و جشن‌های انقلاب در دهه فجر هستیم.

سید صمد منصوری، مدیر حوزه ریاست سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد نیز با بیان اینکه ۲۰ کمیته زیر مجموعه ستاد دهه فجر این استان هستند، گفت:‌ کمیته روستایی و عشایری این ستاد با ریاست حوزه نمایندگی ولی‌فقیه و دبیری روابط عمومی جهاد کشاورزی فعالیت می‌کند.

وی افزود: ‌این کمیته زودتر از سایر کمیته‌ها، نخستین جلسه هماهنگی را برگزار کرد که در روز ۲۵ دی‌ماه دومین نشست نیز برگزار می‌شود.

منصوری خاطرنشان کرد:‌سازمان جهاد کشاورزی در دهه فجر نقش محوری دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • شهروند گفت:

  آقای استاندار :
  رئیس جمهور شما وعده داده بود که شش ماهه مشکلات مردم را برطرف می‌کند و زندگی مردم را متحول می‌کند؛ نکرد.
  گفتند هم سانتریفیوژها باید بچرخد و هم چرخ کارخانه‌ها که هیچ کدام نچرخید و بیکاری بیشتر شد.
  رئیس جمهور شما گفتند :با توافقنامه ژنو تحریم‌ها برداشته می‌شود، اما هیچ تحریمی برداشته نشد؛ بلکه بیشتر شد.
  گفتند: مسکن مهر را ادامه می‌دهم اما تعطیلش کردند.
  گفتند یارانه‌ها را ادامه می‌دهیم، اما حامل‌های انرژی گران شد و یارانه‌ها اضافه نشد.
  به مردم وعده دادند از بورس حمایت می‌کنید، مردم سرمایه‌هایشان را به بورس بردند، اما ارزش سرمایه‌هایشان نصف شد.
  گفتند :از رکود عبور کرده اما رکود همچنان حاکم بر بازار جامعه است. نان را به یکباره ۳۰ درصد گران کردند.
  نفت بالای ۱۰۰ دلار بود اما به دلیل ضعف عملکرد ژنرال‌های دولت و اعتماد به دیگران برای فشار به مردم به ۴۰ دلار رسیده است. وزرایی را به کار گرفته شد که چندصد میلیارد دلار ثروت دارند.
  آقای استاندار :
  در این مدت نه مشکلی حل شده و نه تدبیر و امید ایجاد کردند.
  رئیس دولت شما گفتند :که آرمان‌های ما به سانتریفیوژها وصل نیست و به قلب و دل ما وصل است. قلب، مغز و دل به کجا وصل است؟ آرمان‌های ما به سانتریفیوژها وصل نیست اما استقلال و غیرت کشور به سانتریفیوژها وصل است.
  قیمت گاز ، نفت و بنزین در جهان از نصف هم کمتر شد اما دولت مصوبه‌ای دارد که گاز را ۲۰ درصد گران کرده است . و نفت وبنزین از قیمت جهانی هم بیشتر است . تا کی می خواهید با جیب مردم و توده های دردمند کشور را اداره کنپد؟
  آقای استاندار :
  بیش از ۱۰۰نفر از کارمندان سازمان جهاد کشاورزی استان را در سال ۱۳۹۳ بدون یک ریال پاداش و مرخصی پایان خدمت به یمن …………………………………………….. کرد بازنشسته کردید .و هروز یاس وناامیدی را در جامعه بیشتر می کنید . جواب این همه را در پیشگاه مردم ایران چه می خواهید بدهید .
  آقای استاندار بروپیش رئیس جمهورت و همه اینها را بهش بگو تا شاید …

پربازديد