تاریخ درج خبر : 1393/10/16
کد خبر : ۴۳۰۰۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

کشف دو و نیم تن زغال قاچاق در شهرستان دنا

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دنا از کشف و ضبط دو و نیم تن زغال در شهرستان دنا در ۶ ماهه اول سال جاری خبر داد.

به گزارش سایت استان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد، آقای فلسفی اقزود: این مقدار زغال جهت حمل به استان های همجوار قاچاق شده که در بازرسی میمند توسط یگان حفاظت این اداره ضبط و مجرمین تحویل مقامات قضایی شدند.

LostFile_JPG_1694336

فلسفی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دنا در ادامه از قاچاق هیزم بلوط به میزان بیش از ۳۶ سایپا وانت در این شهرستان اطلاع داد و گفت: این میزان از ابتدای سال جاری تا کنون و عمدتا در زمان حمل به خارج از استان توسط پرسنل اداره ضبط و مجرمین تحویل مراجع قضایی داده شدند
فلسفی با انتقاد از اداره محیط زیست شهرستان، اظهار داشت: مردم منطقه با ما همکاری می کند، اما متاسفانه اداره محیط زیست شهرستان در این زمینه با ما همکاری نمی کند و اصلا مسائل را پیگیری نمی کند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه عمده قاچاق هیزم و زغال در محدوده مناطق حفاظت شده محیط زیست است انتظار بر این است که محیط زیست با ما در جهت حفظ و صیانت از جنگل ها همکاری نماید.

hizommm

مسئول پاسگاه ویژه حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دنا در تماسی تلفنی با پیام طبیعت بیان داشت: در یکی از موارد، قاچاقچیان کیسه های زغال را در کاه پنهان کرده بودند که یگان حفاظت و مسئولان اداره با درایت متوجه موضوع شدند و محموله های زغال کشف و ضبط شد.

غلام نژاد از کشف کوره های تهیه زغال در منطقه توت نده و دشت رز این شهرستان توسط نیروهای حفاظتی اداره نیز خبر داد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد