تاریخ درج خبر : 1393/10/20
کد خبر : ۴۳۰۵۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

«آب به آسیاب مخالف نریزیم»

سایت استان: در پی انتشار مقاله ای به قلم داریوش ارجمند با عنوان آقای استاندار به شما نه می گویم، امیرحسین عزیزی از مخاطبان سایت استان پاسخی به این مقاله داده اند که در پی می آید:

سایت استان درتاریخ ۱۶/۱۰/۱۳۹۳مطلبی را با عنوان استاندار؛ به شما «نه» می‌گویم” href=”http://k-b.ir/429954″ target=”_blank”>{آقای استاندار به شما نه میگویم} را منتشرکرده که لازم دیدم به عنوان یکی ازمخاطبان عام جوابیه و شایدتوصیه ای به این بزرگوار بنویسم.

۱- نگارنده مطلب خود را با این جمله که نمیدانم ارزش واقعی کلمه نه را میدانید یا خیر و از قداست کلمه نه و جایگاه “لا اله الا الله “شروع کرده، ولی توجه ننموده که دراسلام “لا” را پیامبراسلام (ص) به کفار گفتند که جایگاهشان مشخص بود و امام علی (ع) در آغاز تشیع نه را به غاصبان حکومت برحق مسلمین گفتند و یا امام حسین (ع) نه را به کسانی گفتند که مخالف دین خدا و اولیاء برحق پیامبر گفتند، پس اگر نویسنده محترم که خود به یقین از مخالفان هشت سال سوءمدیریت و فرصت سوزی هاست انتقادی به استاندار دارد – که هیچ انسانی در قاموس شیعه به جز ۱۴تن مبرا از نقدنیست – این نه گفتن با توضیحات فوق را با نه گفتن به یک مسئول در جمهوری اسلامی ایران مقایسه نکند که این قیاس مع الفارق است.

۲- به نیروهای ضعیف و بقول شما(نویسنده) بقالان سیاسی که خود را به دروغ اصلاح طلب معرفی کرده اند و از استاندار تایید گرفته اند اشاره نموده اندضمن اینکه این لفظ اصلاح طلب دروغین خود جای بحث دارد،مطمئن باشید که هیچ وعده ای درمیان نیست و توجه داشته باشید که دولت، دولت اعتدال است و درست است که موفقیت و پیروزی شیرین روحانی و دولت اعتدال اگر اغراق نکنم مدیون تلاشهای اصلاحات است – که اتفاقا استاندار نیز از نیروهای استخواندار اصلاحات میباشد – ولی به کلمه اعتدال نیز توجه بفرمایید و به یقین میدانید که اصلاح طلبان با رقیبها زمین تا آسمان تفاوت دارند. به کلمه های تعامل، تساهل، زنده باد مخالف من، ایران برای همه ایرانیان و … نیز نظری داشته باشید اگر قرار بود ما نیز چون دوستان انحصارطلب به نوعی توتالیتریسم روی بیاوردیم که زیرسوال میرفتیم. ضمن اینکه استفاده از این فرصت حداقلی را در ذهن داشته باشید. وانگهی بی انصافی است که نسبت به استانداری که اینهمه دغدغه پیشرفت استان را دارد و بهترین برنامه ها و پیش بینی ها را دارد که گواه این حرف برنامه ها و تلاشهای شبانه روزی و سرکشی به دورافتاده ترین مناطق و پیگیری مستمر پیشرفت پروژه ها و چانه زنی ها در تهران برای جذب بودجه و فاینانس و جذب سرمایه گذاران و خلاصه “کاین اشارت ز جهان ما را بس” اینگونه اظهارنظرکنیم . پس ای برادر عزیز کمی به خود آیید و در این فرصت حداقلی و در این شرایط بدی که در آن هشت سال به سر این مملکت آورده شده ،آب به آسیاب مخالفان نریزیم .

(مطلب منتشر شده نظر نویسنده محترم است و انتشار آن در سایت استان به معنای تایید تمام یا بخشی از آن نمی باشد)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • حق شناس گفت:

  تا تو باشی وبه طرفداری از این استاندار ضعیف چیزی ننویسی!!!!!!
  نشنیدی حافظ ( ص) میگه: خزینه داری میراث خوارگان کفرست

 • مسعود گفت:

  چگونه است که از آن هشت سال به نیکی یاد نمی کنی اما استفاده ازنیروهایی که اون هشت سال را مدیریت کردند را تدبیر میدانی؟
  مگر هشت سال کذایی خودش شد آن شرایط هشت ساله؟
  به برادر من هشت سال را نیروی انسانی تعریف و تعیین میکند

  حالا هشت سال بد اما بانیانش خوب و تعریف شما از اعتدال اینست؟

  زهی خیال باطل که مخاطب را ابله می پنداری

 • ناشناس گفت:

  عزیزی عزیز
  دوتا مقاله دیگه علیه این اصلاح طلبها بنویسی مدیر کل میشی ایشالله

  به همین روش ادامه که آب ونان دار است.

  • امیرحسین عزیزی گفت:

   ناشناس !عزیز به جای کامنتهایه باردیگه متن روبخون

 • ناشناس گفت:

  آقای عزیزی تو باغ نیست
  به صرف اینکه به استانداری منتقل شده تمام مشکلات مردم را حل شده میداند

 • داریوش ارجمند گفت:

  از اینکه میبینم تیم رسانه ای جناب استاندار از بین اصلاح طلبان شاغل تشکیل شده خوشحالم.

  شما ومومن نسب اصلاح طلبان بزرگی هستید خدا سایه تان را کم نکند

  • امیرحسین عزیزی گفت:

   برادرارجمندم جناب ارجمند. بنده بعنوان یک مخاطب عام وبعنوان یه دوست وهمفکرچندتوصیه کرده ام ازعنوان نوشتارنیرمعلومه .من خاک پای اصلاحطبان هستم.یک باردیگه بدون تعصب متن رابخوان

   • ناشناس گفت:

    انسانی که اشرف مخلوقات است و خلیفه خدا در زمین، خاک پای هیچکس نباید باشد، چه رسد به یک جریان سیاسی
    کمی منطقی تر جواب بدید نه احساسی برادر

    • آشنا گفت:

     اشرف مخلوقات ازخاکه وقعطا هرچه انسانترباشی خاکی هستی

     • .... گفت:

      خاکی بودن با خاک پای کسی بودن فاصله ای به مقیاس زمین و آسمان دارد جان برادر
      اشرف مخلوقات نیمی از خاک است و نیم دیگر از روح خدا در او دمیده شده است، پس روح خدا خاک پای مخلوق خدا نمی شود
      چرا اصرار دارید که هر چه می گویید حق مطلق و عاری از اشتباه !!!!!!!!!!

 • ناشناس گفت:

  جناب عزیزی عزیز با سلام
  باتمام احترامی که برای حضرتعالی وایده ات قائل هستم حرفهای شما را نمی پسندم خود حضرتعالی نیز می دانید نیروهایی که درحال حاضر مسئولیت دارند یا طرفداران جریان حاکم سابق هستند ویا بی طرف که در سطح معاونین وروسای شهرستانها نیز از جناح مخالف (به جز موارد اندک)استفاده نموده اند ویا از بستگان خودشان یا نمایندگان هستند.

 • رمضان گفت:

  وای بر اندیشه ی تکنوکراتی … دوست عزیز حقیقت رو دریاب نه مصلحت

 • اصلاح طلب گفت:

  استان برای همه هم استانی نه فقط برای اصولگرا ها، استاندار

 • ميثم حبيبى گفت:

  درود.امیرحسین جان کجاى کارى یانکنه تواستاندارى هستى وانتصابهاى ضعیف رانمیبینى.برادرقبول دولت اعتدال است ولى دولت حامیان جلیلى نیست که ازچهارفرماندارکهگیلویه سه فرمانداربه جلیلى راى دادند.اکثرانیروهاى ضعیف بکارگرفته شده است.ایاپیشرفت استان بامدیران ضعیف امکان پذیراست؟ایا تفکرجلیلیسم واحمدى نژادیسم راه گشاست که دوباره استاندارازهمان نیروهااستفاده کردند؟برادرمن یابى خبرى یاخودت رابه بى خبرى میزنى ولى دومى محتملتر است.استاندار به تهران براچانه زنى نمیره برادرخونه اش تهران میره سربزنه……………… ……………. .اى برادرچشمانت رابازکن یک سال دگرانتخابات است وکارهاى استاندارباعث شده همین نماینده ها خودراپیروزبداننددرحالى که نماینده دولتى ست که همین نمایندگان روهرموضوع کوچکى هم مخالفت کردندازسیاست هسته اى تاانتخاب وزراى کارامد.خواهشأمسایل راباواقعیت بیان کنید.

 • ناشناس گفت:

  استاندار ونیروی استخواندار؟؟؟وامصیبتا۱!!!

پربازديد