تاریخ درج خبر : 1393/10/20
کد خبر : ۴۳۰۵۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد تند فرماندار دنا از برهم زنندگان آرامش استان/ چرا در دولت گذشته کار نمی‌کردید؟

فرماندار دنا دیروز قبل از خطبه‌های نماز جمعه پاتاوه در جمع نمازگزاران با اشاره به مدیریت خوب استاندار در کهگیلویه وبویراحمد اظهار کرد: بحمد الله امروز با وجود دکتر خادمی با نگاه توسعه ای در استان کار ها به خوبی رو به انجام است.

P1020069

علی تاج‌امیری افزود: باتوجه ظرفیت هایی که پاتاوه دارد به لحاظ منابع آبی و زمین های مساعد، کشاورزان پرکار در دولت تدبیر وامید توجه خاصی به بخش کشاورزی شده است.
تاج‌امیری با اشاره به اینکه ۹۰۰هکتار از راضی کشاورزی درروستاهای پاتاوه از پمپاژ رودخانه بشار ابیاری خواهند شد تصریح کرد:به کمک دولت و حمایت های نماینده مردم در مجلس به دنبال توسعه بخش کشاورزی و ایجاد اشتغال ورونق اقتصادی در شهرستان دنا هستیم.
نماینده ارشد دولت در شهرستان دنا ادامه داد: دو موضوع بسیار مهم در پاتاوه وجود دارد که از دغدغه مردم شهر و بخش پاتاوه است، یکی جاده ورودی پاتاوه که باپیگیری مسئولین و نماینده محترم بااعتباری بالغ بر۱میلیارد تومان برای این پروژه درنظر گرفته شد، موضوع دوم بحث بیمارستان که این روزها در محافل و مجالس به آن دامن زده می‌شود.
وی یادآورشد: شهر سی‌سخت مرکز شهرستان دنا با توجه به ظرفیت ها و پناسیل ها از جمله گردشگر پذیر بودن و بخش پاتاوه به خاطر اینکه در مسیر اصلی جاده یاسوج –اصفهان قرار دارد وبه لحاظ بد جمعیتی نیاز به خدمات در مانی و تخصصی دارد ودرتلاشیم با کمک مدیریت وکارشناسان در علوم پزشکی این اقداماتی صورت گیرد.

تاج‌امیری با انتقاد از کسانی در محافل و مجالس عمومی به دنبال فرافکنی هستند و می خواهند این آرامش و آسایشی که برای کار و تلاش مسئولین به وجود امده ابراز داشت: شما یی که به این اتهام ها دامن میزنید در دولت گذشته بوقچی که نبودید و مسئولیت کمی هم نداشتید چرا کار نکردید؟ چرا در بخش پاتاوه بیمارستان نساختید؟ چرا مسئولان نظام را به مال اندوزی مهتم میکنید؟ خواهش ما از مردم این است که آگاهانه و هوشمنداننه موضاعات را دنبال کننند و با همدلی به توسعه شهرستان کمک کنید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  سلام..به نظرم تاج امیری شایسته بیشتر از اینا رو هم تو استان داره ایشون به مشکلات روستاها توجه دارن و این نشون میده که ایشون کارایی بالایی دارن….با تشکر موفق باشین

 • یا علی گفت:

  تعجبم از اینه که فرماندار شهر رو از تاکسیرانی آورده اند

 • پاتاوه گفت:

  متاسفتنه بودجه واعتباربخش پاتاوه در چساران وگهگیلویه و خود سی سخت هزینه می شود واین بخش باجمعیت بسیاربالا وموقعیت اساراتژیک تر وقرارگرفتن درجاده جنوب به شمال کشور از بسیاری جهات مشکلات ومعضلات دارد .تصادفات زیاد ونبودبیمارستان ومراکزدرمانی واتش نشانی که جزامکاتات اولیه وابتدایی هر شهری هستند در این بخش وجودنداردو استاندار وفرماندار ونمایندگان مومسولین استان هم اصلا عنایت و توجهی ندارندوبسیاری ازمردم این بخش به دلیل نبودامکانات درمانی می میرند جایی اتش می گیرد اما اتش نشانی وجوندارد ودانش اموزان باید به دلیل نبودهنرستان ومدرسه ودانشگاه مجبوربهترک این منطقه می شوند دربرابرخداومردم جه حرفی برای گفتن دارید.چراازخدانمی ترسین.

 • پاتاوه گفت:

  متاسفانه پاتاوه درعمل فراموش شده است وبودجه این بخش به جاهای دیگرتخصیص میابد وبه هیچ وجه مشکلات عدیده و بی شمار این بخش حل نشده ودراوج محرومیت به سر می برد .جناب فرماندارلزوم تاسیس واحددانشگاه پیام نور یاعلمی کاربردی باتوجه به جمعیت و استقبال وموقعیت ان احساس می شود تاسیس واحدفنی وحرفه ای وهنرستان و کتابخانه وامکانات دیگر وازهمه مهم ترواحداتش نشانی بسیار بسیار لازم وحیاتی است.

 • ناشناس گفت:

  گکو تاج امیری همی یه سال هستید هر طوری دلتون ایخوا فعلا بگید بینم خدا چه ایخوا

پربازديد