تاریخ درج خبر : 1391/08/04
کد خبر : ۴۳۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

به دلیل عدم‌استقبال‌مردم سینمای‌یاسوج غیرفعال است

مدیر کل فرهنک وارشاد اسلامی استان با اشاره به غیرفعال بودن سینمای یاسوج گفت: همزمان با افتتاح سینما در یاسوج فیلم راه‌بهشت را به اکراین درآوردیم که بعد از ۱۰ روز فقط ۷۷نفر از این فیلم دیدن کردند، که انتظار می‌رفت با توجه به نبود سینما در مدت طولانی در این شهر، استقبال بیشتری می‌شد.

امین کمالوندی اظهارداشت: امورات سینما را به جهت بالابردن کیفیت به بخش خصوصی واگذار کردیم، از جمله پخش‌فیلم، خریداری‌‌فیلم وارائه خدمات به مردم، به بخش خصوصی واگذار شده‌است.

کمالوندی تصریح کرد: بخش خصوصی برای خرید هر فیلم مبلغ۴میلیون تومان هزینه می کند وتا کنون استقبال مردم از تماشای فیلم پایین بوده وهمین دلیل غیر فعال بودن سینما است.

وی ادامه داد: مرکز استان کهکیلویه و بویراحمد پتانسیل بالایی در جذب گردشگر دارد و دارای مناطق زیبای گردشگری است و نقش تاثیرگذاری در اقتصاد ایران دارد به همین علت نبود سینما در استان یک مشکل بزرگ بود که با پیگیری و عنایت دولت به استان این امر محقق شد ولی متاسفانه استقبال ازاین کار بسیارکم است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان ابراز داشت: درصورت استقبال مردم از سینما، بخش خصوصی را در این زمینه فعال خواهیم کرد و امیدواریم که بهترین فیلم‌ها با شعور، نشاط دینی ومعنوی برای مردم به نمایش گذاشته شود.

منبع: کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد