تاریخ درج خبر : 1393/10/23
کد خبر : ۴۳۱۲۴۱
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از محور پاتاوه – دهدشت

معاون وزیر ومدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از محور پاتاوه – دهدشت و پروژه های در دست ساخت اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد ، دکتر علی نورزاد به همراه استاندار، مدیرکل راه وشهرسازی و جمعی از مسئولین استانی از پروژه پاتاوه – دهدشت بازدید و پیشرفت فیزیکی و مشکلات پیش روی پروژه ها را مورد بررسی قرار داد.

مدیرکل راه وشهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه محور پاتاوه دهدشت به عنوان یکی از قطعات سخت گذر محور شهر رضا – بهبهان در دست اجرا است، افزود: این محور به طول ۱۳۶ کیلومتر در قالب چهار قطعه می باشد.

ممتاز جهانگیری تصریح کرد: قطعه شمار ۱ آن به طول ۲۶ کیلومتر به سمت یاسوج و قطعه ۴ به طول ۱۹ کیلومتر مورد بهره برداری قرار گرفته است و قطع ۲ به طول ۲۸ کیلومتربه عنوان یک قطعه کلیدی برای دسترسی به قطعه سوم تا پایان سال ۹۴ مورد بهره برداری منطقه ای یا محلی قرار می گیرد.

به گفته وی، قطعه ۳ به طول ۶۳ کیلومتر هم اکنون در دست اجرا است و در مجموع کل محور دارای پیشرفت ۶۷ درصدی می باشد.

جهانگیری با بیان اینکه توسعه منطقه به احداث جاده ایمن گره خورده است، ادامه داد، تلاش ما این است که در کمترین زمان ممکن بتوانیم جاده ها را توسعه و زمینه تردد ایمن را تسهیل نمائیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد