تاریخ درج خبر : 1393/10/24
کد خبر : ۴۳۱۷۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

۶۴ پروژه در دهه فجر امسال در بویراحمد افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

فرماندار بویراحمد از افتتاح و کلنگ‌زنی ۶۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۷۳ میلیارد تومان در دهه فجر امسال خبر داد.

هوشنگ یاری‌پور در جمع خبرنگاران با اشاره به در پیش بودن ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: این ایام فرصتی مناسب برای معرفی خدمات انقلاب و نظام به جامعه است.

یاری-پور۵
فرماندار بویراحمد با تاکید بر اینکه در ایام‌الله دهه فجر گوشه‌ای از خدمات انقلاب و نظام اطلاع‌رسانی می‌شود، گفت: انتظار می‌رود مدیران شهرستانی با تمام توان و هم‌افزایی هرچه تمام‌تر خدمات و برنامه‎‌های دستگاهی خود را اعلام کنند.
این مسئول با تاکید بر اینکه بویراحمد به عنوان مرکز استان بوده و قطعا پروژه‌های افتتاحی و کلنگ‌زنی آن به نسبت دیگر شهرستان‌ها متمایز است، گفت: جمع‌بندی پروژه‌های شهرستان با وجود اینکه ماه گذشته اعلام و اطلاع‌رسانی شد، اما با این وجود هنوز پروژه‌ها ناقص است.
وی با بیان اینکه ۵۰ درصد ادارات شهرستانی در بحث اعلام پروژه‌ها همکاری خوبی داشته‌اند، گفت: تا الان ۶۴ پروژه‌ افتتاحی و کلنگ‌زنی با اعتباری افزون بر ۷۳ میلیارد تومان در ایام دهه فجر داریم.
یاری‌پور با ابراز گلایه‌مندی از اینکه یک ماه پیش اعلام شد که پروژه‌های قابل افتتاح و کلنگ‌زنی در سطح شهرستان به فرمانداری اعلام شود، ولی متاسفانه برخی ادارات هنوز گزارشی ندادند.
این مسئول با تاکید بر اینکه در موعد مقرر شده از سی استانداری لیست پروژه‌‌ها اعلام و ارسال شده، گفت: دستگاه‌هایی که پروژه افتتاحی دارند باید ۱۰۰ درصد آماده افتتاح باشند.
فرماندار بویراحمد دستگاه‌های فعالی که پروژه‌های خود را اعلام کردند شامل ورزش و جوانان با دو پروژه‌، جهاد کشاورزی ۹ طرح، آب و فاضلاب روستایی دو مورد، صنعت و معدن و تجارت ۱۵ پروژه، بنیاد مسکن هشت مورد، میراث فرهنگی سه طرح، شهرداری دو پروژه، علوم پزشکی دو پروژه و بنیاد شهید با چهار مورد عنوان کرد.
این مسئول با بیان اینکه مدیران شهرستانی در ایام‌الله دهه فجر از سوی کمیته ارزیابی مورد سنجش و ارزیابی قرار می‌گیرند، گفت: انتظار می‌رود مدیران با همت و تلاش مضاعف نهایت همکاری لازم را داشته باشند.

آمادگی شهرستان‌ بویراحمد برای برگزاری برنامه‌های دهه فجر

نصیر پورعلی نصیرآباد ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بویراحمد که به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: این دهه فرصت مناسبی است که دستاوردهای نظام به جوانان انتقال داده شوند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بویراحمد با بیان اینکه در آستانه سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم، گفت: تمامی مسئولان شهرستانی باید با تلاش و هم‌افزایی هر چه تمام‌تر توانمندیها و خدمات نظام را به گوش آحاد مردم برسانند.
این مسئول اذعان کرد: هر ساله دستورالعمل اجرایی ستاد دهه فجر به تمامی دستگاه‌ها ابلاغ می‌شود که امسال متناسب با سنوات گذشته کمیته‌هایی را در سطح شهرستان تشکیل و برنامه‌های متنوعی را اجرای می‌کنیم.
وی با تاکید بر اینکه دهه فجر از فرصت‌های بسیار ارزشمند در انتقال دستاوردهای نظام به جوانان است، عنوان کرد و گفت: امنیت از دستاوردهای انقلاب اسلامی بوده که این نعمت در سایه تلاش و جانفشانی شهدا، مردم و تبعیت از امام و رهبری بوده است.
پورعلی دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی را دموکراسی و مردم سالاری عنوان کرد و گفت: ایران اسلامی در زمینه‌های مختلف علمی دستاوردهای نظامی، اقتصادی، کشاورزی و … دارد که همه آحاد مردم جامعه از این نعمت‌ها بهره‌مند هستند.
معاون سیاسی فرماندار بویراحمد خدمات انقلاب اسلامی در سطح روستاها را ارزنده عنوان کرد.
این مسئول در ادامه از مدیران شهرستانی خواست تا با همکاری هرچه تمام‌تر در راستای برگزاری هرچه باشکوه برنامه‌های دهه فجر همکاری داشته باشند.
پورعلی تصریح کرد: از دستگاه‌های شهرستانی که در ایام دهه فجر فعالیت‌ و همکاری خوبی داشته باشند نیز قدردانی می‌شود.
وی از مدیران شهرستانی خواست تا جلسات ستای دهه فجر با هماهنگی مدیران شهرستانی برگزار شود و در صورتی که برنامه جدیدی در راستای برگزاری هرچه باشکوه این ایام داشته باشند اعلام شود.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بویراحمد آگاهی‌سازی را از دیگر وظایف دستگاه‌ها در ایام‌الله دهه فجر عنوان کرد و گفت: دستگاه‌های شهرستانی در این ایام از طریق بروشور، رسانه‌های مجازی و صدا و سیمای استان گزارش عملکرد را به جامعه هدف ارائه دهند.
این مسئول آذین‌بندی و تزئینات ادارات در دهه فجر را از دیگر اقدامات مدیران شهرستانی در ایام‌الله دهه فجر بیان کرد و گفت: اتنظار می‌رود مدیران شهرستانی توجه ویژه‌ای به بخش‌ها داشته باشند و هماهنگی‌های لازم و توزیع بسته‌های فرهنگی صورت گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد