تاریخ درج خبر : 1393/10/24
کد خبر : ۴۳۱۸۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

حقانی: در سایه اعتدال می توان شاهد رشد و ترقی مجموعه آموزش و پرورش بود

مراسم معارفه رجبعلی حقانی پور معاونت جدید پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش دهدشت روز سه شنبه در نمازخانه مدیریت آموزش و پرورش دهدشت برگزار شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش، در این مراسم مدیر آموزش و پرورش دهدشت ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان در سمت جدید از خدمات و شایستگی های معاون قبلی جناب آقای سید مصطفی بهدار پور تقدیر و برای آقای حقانی آرزوی موفقیت نمود.
سید لطف الله فروزان ، تعهد و متانت ، شایستگی و لیاقت ، وداشتن سابقه ای درخشان در امر آموزش وهمچنین موافق برنامه های دولت تدبیر و امید را از جمله خصوصیات بارز آقای حقانی برشمردند.
فروزان ، داشتن کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی و مدرک لیسانس الهیات ومعارف اسلامی – مدرس دانشگاههای پیام نور و دانشگاه آزاداسلامی واحد دهدشت- عضو انجمن اسلامی معلمان استان – عضوشورای اسلامی شهر دهدشت وسابقه ۴ سال به عنوان معاون آموزش وپرورش منطقه چاروسا را از جمله سوابق درخشان آقای حقانی برشمردند.
در ادامه معاون جدید پرورشی و تربیت بدنی آموزش وپرورش دهدشت ، آموزش وپرورش را مجموعه گسترده ای ازبایدها و نبایدها و ارزشهایی دانست که معلمان و فرهنگیان باید در جامعه ضمن ارج نهادن وگسترش آنها به جوانان و دانش آموزان انتقال دهند.
آقای رجبعلی حقانی گفت:اعتدال امری مهم واساسی است که به صورت فطری در نهاد بشریت قرار دارد و در سایه آن می توان شاهد رشد وترقی جامعه و مجموعه آموزش وپرورش بود.
حقانی نیز انحصار طلبی را امری مغموض و ناپسند دانست و گفت: با خود عهد وپیمان بسته ام که آنچه را که در درون و ذهن خویش به عنوان یک امر پسندیده و شایسته جایز می دانم در زندگی روزمره و آینده کاری خویش مد نظر قرار داده و از شایستگی و لیاقت به عنوان ابزاری مهم و اساسی در حوزه کاری خویش استفاده نمایم.
متن ابلاغ بدین شرح است:

جناب آقای رجبعلی حقانی
با صلوات برمحمد و آل محمدو عرض سلام و احترام :
در اجرای بخشنامه شماره ۱۲/۷۱۰ مورخه ۳۱/۰۲/۱۳۹۰ معاونت محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع و نظر به تعهد ،شایستگی وتجربیات ارزنده حضرتعالی در آموزش وپرورش وبا عنایت به مصوبه ۱۱۹۰/۶۱۴۲-۱۱/۱/۸۲ شورایعالی اداری با حفظ سمت دبیری به موجب این ابلاغ به عنوان معاون پرورشی وتربیت بدنی پست سازمانی ۴۰۲-۷۰ شهرستان کهگیلویه (دهدشت )تعیین ومنصوب می شوید شایسته است با توجه به اهمیت تعلیم وتربیت آینده سازان میهن اسلامی با برنامه ریزی اصولی ونظارت مستمر بر امور مربوط به حوزه مسئولیت تمام سعی وتلاش خود را صرف پیشبرد اهداف تعیین شده بنمایید .برقراری روابط صمیمانه با تمام بخشهای سازمان ومعاونین سازمان وشهرستانها ومناطق وجلب همکاری آنان برای استفاده بهینه ازفرصتهارا باید همواره جزءوظایف اساسی خود بدانید .امید است دربکارگیری وصایای امام راحل عظیم الشأن ورهنمودهای مقام معظم رهبری موفق ومؤید باشید .
هادی زارع پور
مدیر کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    کو جون خوت ول کن په معاون یه اداری من شهرستان چنه که شما ایطور مانور اییت سرش

  • ب.نیکدل گفت:

    انتصاب به حق وشایسته برادر بزرگوار ومعلم فرهیخته وباسابقه را به عنوان معاونت پرورشی آموزش وپرورش شهرستان کهگیلویه تبریک عرض می نمایم و در حقیقت ایشان را نماینده ندای حق طلبانه و آزاد منشی ومردمی میدانم .آرزوی توفیق وبهروزی برایشان مسئلت می نمایم.

پربازديد