تاریخ درج خبر : 1393/10/24
کد خبر : ۴۳۲۲۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

دیودیده: ۱۵ طرح صنعتی و معدنی در شهرستان بویراحمد افتتاح می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۵ طرح صنعتی و معدنی با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۱۶۷ میلیارد ریال به مناسبت دهه فجر پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در شهرستان بویراحمد به بهره‌برداری خواهند رسید.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه این طرح ‌ها با سرمایه‌ای بالغ بر ۱۶۷ میلیارد ریال به مرحله تولید رسیده‌اند، اظهارکرد: با بهره برداری از این واحد ها همچنین برای ۴۴۱ نفر فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.

دیودیده افزود: خط نشاسته آرد و نشاسته دنا، آب معدنی، شن و ماسه کوهی، سردخانه، مصنوعات پلاستیکی و تیرچه و بلوک از جمله این محصولات و زمینه‌های کاری این واحدهای تولیدی هستند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان خاطر نشان کرد: طرح های عظیم صنعتی و معدنی در استان در حال اجرا است و امیدواریم در دهه فجر و نیمه اول سال ۹۴ شاهد به به بهره برداری رسیدن برخی از این واحد ها و در نتیجه ریشه کن کردن معضل بیکاری در استان باشیم چرا که این واحدها با سطح بالای اشتغال نقشی مهم در شکوفایی و توسعه شهرستان و استان خواهند داشت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد