تاریخ درج خبر : 1393/10/24
کد خبر : ۴۳۲۲۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -

نمایشگاه عکس توانمندی‌های استان در مجلس شواری اسلامی برپا می‌شود

مدیر کل گردشگری کهگیلویه بویراحمد از برگزاری نمایشگاه عکس از توانمندی های استان در زمینه صنایع دستی ،گردشگری و میراث فرهنگی در مجلس شواری اسلامی خبر داد.

محمود باقری در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه مکان‌های گردشگری و تفریحی استان زبانزد گردشگران و مسافران است و همین مسئله باعث افزایش روز به روز گردشگران در این استان شده است.

IMG_9404

باقری تصریح کرد:در ایام تعطیلات نوروزو تابستان همواره شاهد هجوم خیل عظیم گردشگران به استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم.
وی اظهارکرد:این استان در دامنه‌های زاگرس واقع شده و از استان‌های زیبای ایران بوده که با داشتن جاذبه‌های مختلف طبیعی و تاریخی نیازمند معرفی بیشتر در کشور می باشد.

مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان اباز داشت: کهگیلویه و بویراحمد ۳ هزار جاذبه گردشگری، ۶۷۰ جاذبه طبیعی و ۲ هزار و ۳۳۰ جاذبه تاریخی دارد و هفتمین استان هدف گردشگری است.

باقری ادامه داد : تلاش داریم شیوه زندگی عشایر در استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از شیوه‌های جذاب سبک زندگی است تنوع آب و هوایی، رودها، جنگل‌های متراکم، چشمه‌سارها و آبشارهای روان و دیدنی کلکسیونی از جاذبه‌های طبیعی را به نمایش گذاشته است با برگزاری نمایشگاه در قالب عکس آنها را بیشتر معرفی کنیم.

بر پایه این گزارش باقری از نمایشگاه عکس توانمندی های استان در هفته اول اسفند ماه در مجلس شواری اسلامی با همکاری نمایندگان استان در مجلس شواری اسلامی خبر داد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • امیر گفت:

    درود بر این مدیر پر تلاش

  • بهلول گفت:

    ای خدا باقری خودش چیزی نبود حالا با آوردن این معاونین و مسئولین شهرستانها چه بلایی میخواد بر سر این سازمان بیاورد . برای نمایندگان استان با این مدیرشان متاسفم

  • همشهری گفت:

    با امدن مدیر میراث فرهنگی باعث حذف پایتخت طبیعت در اذهان عمومی و خیر برکت از استان شد

پربازديد