تاریخ درج خبر : 1391/08/05
کد خبر : ۴۳۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

اتمام گازرسانی به سیوکی جلیل تا دو ماه آینده

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: به جد پی‌گیر مشکلات منطقه توریستی کوشک در بحث زیرساخت‌های کشاورزی و گردشگری و راه‌های روستایی هستیم.

غلام‌محمد زارعی در بازدید از مناطق محمدآباد علیا، کوشک و سیوکی جلیل به همراه مسئولان ارشد استانی و فرماندار شهرستان بویراحمد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: اولویت اصلی ما در پیگیری پروژه‌های عمرانی طرح‌های نیمه تمام روستایی است.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در بازدیدهایی که از مناطق روستایی داشته‌ایم سعی ما بر این بوده که همه مشکلات آن‌ها را مورد بررسی قرار داده و با انتقال آن به مسئولان در صدد رفع این مشکلات تا حد توان برآییم.

زارعی در ادامه گفت: بازدید مسئولان اجرایی استان از روستاها و مناطق محروم از برنامه‌های نظام و از آرزوهای مقام معظم رهبری است که می‌تواند بسیاری از مشکلات این مناطق را برطرف کند.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در استان ما نیز مسئولان استانی و نمایندگان همه هم و توان خود را بر این گذاشته‌اند که مناطق روستایی و محروم را یاری‌رسان باشند و به همین منظور هر چند مدت و به صورت همیشگی مناطق را مورد بازدید قرار داده و از نزدیک مشکلات مردم را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

زارعی به بازدید امروز خود و مسئولان از منطقه محمودآباد علیا در یاسوج اشاره کرد و گفت: آن قسمت از روستا که تاکنون در طرح هادی قرار نگرفته بود مشکل گازرسانی داشت که به علت سردسیر بودن منطقه قرار بر این شد ظرف 10 روز آینده گازرسانی به این منطقه انجام شود.

نماینده مردم بویراحمد و دنا به بازدید از منطقه سیوکی جلیل اشاره کرد و گفت: به همت مسئولان شرکت گاز و پی‌گیری‌هایی که انجام داده‌ایم گازرسانی این منطقه ظرف دو ماه آینده به پایان می‌رسد.

وی از بازدید خود و مسئولان راه و ترابری و جهاد کشاورزی از منطقه توریستی کوشک سخن به میان آورد و افزود: زیرگذر خطرناک منطقه کوشک که این روستا را به خط اصلی وصل می‌کند بسیار حادثه‌خیز است که با قول مساعد مسئولان راه و ترابری این مشکل برطرف خواهد شد و ساماندهی آن به زودی آغاز می‌شود.

زارعی افزود: منطقه خوش آب و هوا و توریستی کوشک از نظر راه روستایی و مساجد و حسینیه‌ها دارای مشکلاتی بود که این مشکلات بررسی و در دستور کار قرار گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد