تاریخ درج خبر : 1393/10/24
کد خبر : ۴۳۲۵۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

مصرف شیر، ۱۴ دانش آموز گچسارانی را مسموم کرد

۱۴ نفر از دانش آموزان دبستان دخترانه شاهد شهر گچساران بر اثر مسمومیت در بیمارستان شهید رجایی این شهر منتقل شدند.

shir

ظهیرالدین پور الحسینی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران در این زمینه گفت: چهارشنبه، ۲۴ دی ماه ۱۴ نفر از دانش آموزان دبستان دخترانه شاهد شهر گچساران به علت مسمومیت به اورژانس این شهر اعزام و سرپایی مداوا شدند.

وی اظهار کرد: امروز در سطح مدارس شهرستان و روستاهای شیر توزیع شد و این دبستان ۲۰۰ دانش آموز دارد که از این تعداد تنها ۱۴ نفر مسموم شدند.

پور الحسینی افزود: بنا بر این نمی‌توان گفت علت مسمومیت این دانش آموزان مصرف شیر مدارس بوده است اما آزمایشاتی صورت گرفته و در حال تحقیق برای مشخص شدن دلیل این موضوع هستیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران خاطرنشان کرد: والدین دانش آموزان نگران نباشند و با مسئولان بهداشت و درمان شهرستان رایزنی هایی صورت گرفته که به زودی دلیل این مسئله مشخص و از طریق رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

همچنین دکتر ستار اسدپور، مدیر شبکه بهداشت شهرستان گچساران نیز در این خصوص به خبرنگار ایسنا گفت: امروز ۱۳ نفر از دانش آموزان دختر مدرسه شاهد گچساران دچار مسمومیت شده بودند.

وی افزود: این دانش آموزان به اورژانس گچساران انتقال داده شدند که کار مداوای آنان به صورت سرپایی انجام شد.

اسدپور با بیان اینکه به احتمال زیاد مسمومیت این دانش آموزان ناشی از شیر مدارس بوده، اضافه کرد: نمونه شیر توزیع شده با آزمایشگاه فرستاده شده و تا فردا جواب قطعی آن از طریق رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد