تاریخ درج خبر : 1393/10/24
کد خبر : ۴۳۲۵۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

فراخوان طرح‌های دانش‌بنیان برای شرکت در جشنواره علم تا عمل

سرپرست جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد گفت: شرکت ها و اشخاص حقوقی که طرح ها و محصولات دانش بنیان دارند برای ارزیابی طرحهای خود جهت شرکت در جشنواره علم تا عمل به دبیرخانه این جشنواره واقع در جهاددانشگاهی استان معرفی کنند.

۱۱۷۶۷

شمس الله رشیدی که در دومین نشست دبیرخانه برنامه ریزی و هماهنگی استان برای شرکت در پنجمین جشنواره ملی علم تا عمل در جهاددانشگاهی برگزار شد، افزود: شرکت ها و اشخاص حقوقی که طرح ها و محصولات دانش بنیان دارند برای ارزیابی طرح های خود جهت شرکت در پنجمین جشنواره و نماتیشگاه ملی علم تا عمل حداکثر تا تاریخ پنجم بهمن ماه به دبیرخانه این جشنواره در جهاددانشگاهی استان معرفی کنند.

وی اظهارکرد: پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل با هدف به تصویر کشیدن توان استانهای مختلف در اقتصاد دانش بنیان از سوم تا هفتم اسفند ماه سالجاری در مصلای تهران در سه سطح شرکت کنندگان در نمایشگاه، برگزیدگان استانی و برگزیدگان ملی برگزار خواهد شد.

سرپرست جهاددانشگاهی استان و دبیر جشنواره علم تا عمل کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در این دوره از جشنواره تنها شرکت ها(اشخاص حقوقی) اعم از خصوصی و تعاونی می توانند بعنوان شرکت کننده وارد فرآیندهای مربوطه شوند. علاوه بر ان این شرکت ها باید در مرحله ای از تجاری سازی طرح خود باشند که تولید داشته و ان را به فروش رسانده باشند.

رشیدی تصریح کرد:‌ این جشنواره برای استان حیثیتی است بنابراین از همه دستگاهها، دانشگاهها و مراکز علمی و صداو سیما و رسانه ها تقاضای مشارکت و همکاری داریم.

وی اضافه کرد:‌ یکی از رسالتهای جهاددانشگاهی استان برقراری ارتباط بین دانشگاه و صنعت است که تلاش خواهیم کرد به این رسالت خود در سطح استان عمل کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد