تاریخ درج خبر : 1393/10/27
کد خبر : ۴۳۲۹۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

تندیس ویژه قهرمانان صنعت ایران به «مهندس غریب‌پور» اهداء شد

در جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران شرکت پتروشیمی شازند به عنوان واحد نمونه سال در بخش صنعت نفت انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.

جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران در محل سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

۴۵۶۵۰۶۳۶۱۱۴۴۳۹۹

در این جشنواره که علاوه بر مدیران شرکت های فعال در صنعت کشور آقایان دکتر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ، شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور، هاشمی استاندار تهران، جمعی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند از مقام شامخ شهدای گرانقدر ایران اسلامی به عنوان برندهای سرخ این مرز و بوم تجلیل و از برندهای برتر در زمینه های مختلف نیز تقدیر به عمل آمد و شرکت پتروشیمی شازند به عنوان واحد نمونه در بخش صنعت نفت انتخاب و لوح تقدیر و تندیس ویژه این جشنواره به مدیریت محترم عامل جناب آقای مهندس غریب پور اهداء گردید.

دکتر صالحی سخنران ویژه جشنواره با ایراد سخنانی از هجمه دیگر کشورها علیه ایران اسلامی برای برنامه هسته ای گفت و اظهارخرسندی کرد که با این همه اتفاقات کشور از میان این همه تلاطم سربلند بیرون آمده است.

در پایان این مراسم حمایل قهرمان قهرمانان بخش خصوصی که همه ساله به یک سازمان دولتی اهداء می شود توسط آقای شفیع زاده مدیر عامل بانک دی به آقای علی اکبر صالحی اهداء شد و رئیس سازمان انرژی اتمی این حمایل را به پاس زحمات شهید دکتر شهریاری به همسر ایشان سرکار خانم دکتر بهجت قاسمی اهداء نمود.

حمایل قهرمان قهرمانان صنعت در بخش خصوصی به شرکت فاتح صنعت اهداء شد که مدیرعامل این شرکت نیز این حمایل را به رسم یاد بود به همسر شهید شهریاری تقدیم نمودند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ص. رامیان گفت:

  به امید سرافرازی و بهروزی روزافزون و تبریک موفقیتهای روز افزون

 • نکته یاب گفت:

  غریب پور هم مالی نیست. اینقدر بزرگنمائی نکنید.تخصص غریب پور چیه ؟؟مهندس چیه ؟؟ مکانیک یا برق یامتالورژی یا الکترونیک و………. مهندسی جهادی که جای تعریف نداره .

 • ناشناس گفت:

  اقای مهندس غریب پور و بود اصلاح طلب خوب خودتو گرفتی، حنات رنگی نداره.

 • seied گفت:

  جناب آقای غریب پور ضمن تبریک ، سربلندی و افتخار افرینی برای این مرز وبوم و اللخصوص استان کهگیلویه وبویراحمد را از خداوند منان خواستارم.با امید روزهای بهتر….

 • م گفت:

  مهندس غریب پور با پتانسیل و توانمندی خاص خود هر روز برای دیار ما افتخاری جدید رقم می زند. او صرفا به اتکای قابلیت فردی و با استعانت از خدواند منان است که اینگونه در سطح ملی می درخشد و ثابت می کند که مردم دیار عقب نگهداشته ما در صورت پیدا کردن فرصت برای میدان داری می توانند بطور شایسته و بایسته بدرخشند. مهندس غریب پور در فرصتی اندک است که توانسته یک مجتمع عظیم صنعتی چون پتروشیمی شازند اراک را این چنین متحول سازد و تندیس ویژه قهرمانان صنعت نفت را از آن خود کند . مردم دیار ما به وجود چنین فرزندان توانمندی بخود می بالد برای او آرزوی توفیق و سربلندی روز افزون از ایزد متعال طلب می کند.

پربازديد