تاریخ درج خبر : 1393/10/27
کد خبر : ۴۳۲۹۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

سخنرانی رئیس پیام‌نور سی‌سخت پیش از خطبه های نماز جمعه

رئیس دانشگاه پیام نور واحد سی سخت به مناسبت بیست وپنجمین سال فعالیت دانشگاه پیام نور با عنوان ۲۵سال تلاش وبالندگی دانشگاه پیام نور پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته سی سخت به تشریح مهمترین خدمات ودستاوردهای این دانشگاه پرداخت.

DSC09832

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی پیام نور سی‌سخت، دکتر سید علی سراج در ابتدای سخنان خود با اشاره به ۲۶ دی ماه روز فرار شاه ملعون از کشور این روز را گرامی داشت و از این روز به عنوان پیش مقدمه پیروزی نهایی انفلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره )یاد کرد.

رئیس دانشگاه پیام نورسی سخت از دانشگاه پیام نور به عنوان ابر دانشگاه کشور و حتی جهان یاد کرد و گفت: در حال حاضر دانشگاه پیام نور با قریب به ۶۰۰مرکز وواحد در سراسر کشور وخارج کشور در حال ارائه خدمات ارزنده ای به جامعه هدف خودمی باشد.

دکتر سراج افزود: قریب به یک میلیون دانشجو در ۶۰۰مرکز  و واحد ذکر شده در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند که از این لحاظ دانشگاه پیام نور در سطح کشور بیشترین تعداد دانشجو را دارد.

رئیس دانشگاه پیام نور واحد سی سخت با اشاره به شعار دانشگاه پیام نور ، آموزش برای همه ،همه جا وهمه وقت مهمترین مزیت های دانشگاه پیام نور را امکان تحصیل همه اقشار مختلف جامعه در این دانشگاه – فراگیری آن در اقصی نقاط کشور دانست.

سراج در ادامه با اشاره به دانشگاه پیام نور واحد سی سخت بیان داشت: این دانشگاه به عنوان تنها مرکز آموزش عالی شهرستان دنا است که از سال ۸۶ با یک رشته و ۳۰ دانشجو فعالیت خود را آغاز کرد و هم اکنون با ۸رشته و بیش از ۵۰۰دانشجو مشغول فعالیت می باشد.

DSC09840

دکتر سراج مهمترین مشکل دانشگاه پیام نور واحد سی سخت را کمبود شدید فضای آموزشی دانست و از مسئولین خواست تا نهایت همکاری و اهتمام را جهت اتمام پروژِه ساختمان اداری – آموزشی این دانشگاه داشته باشند.

رئیس دانشگاه پیام نور واحد سی سخت در پایان سخنان خود از امام جمعه محترم سی سخت و مسئولین ستاد نماز جمعه  که این وقت را در جهت تبیین مهمترین خدمات و دستاوردهای دانشگاه پیام نور خصوصا در سطح شهرستان دنا و شهر سی سخت به وی دادند قدردانی کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد