تاریخ درج خبر : 1393/10/27
کد خبر : ۴۳۲۹۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

حجت‌الاسلام زمانی: دولت فشارها را بر مردم کم کند

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر گفت: دولت فشارهای اقتصادی را بر مردم کاهش دهد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب‌الله زمانی در نشست کمیته روستایی و عشایری دهه فجر برگزار شد، اظهار کرد: در این سال‌ها فشاهاریی بر مردم وارد شده است که از دولت انتظار می‌رود این فشارها را کم کند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد شاداب کردن اجتماع را مهم خواند و گفت: جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی باید شادتر و باشکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار شود.

وی تأکید کرد: باید نشان دهیم که همان شور و اشتیاق سال ۵۷ در مردم وجود دارد.

حجت‌الاسلام زمانی افزود: انقلاب اسلامی آرمان هزار و ۴۰۰ ساله توده‌های مردمی و انبیای الهی است که اکنون به دست ما رسیده و باید با همه وجود از آن محافظت کنیم.

وی، با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران همه مردم دنیا را امیدوار کرده که بر این اساس نباید اجازه دهیم این انقلاب به دست نااهلان بیفتد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد:‌باید کاری کنیم که به لطف خدا پرچم انقلاب و اسلام را در همه نقاط دنیا به اهتزاز در بیاید.

وی ابراز داشت: کارها و اقدامات و خدمات انقلاب اسلامی به مردم گفته شود و در کنار بیان خدمات، مشکلات نیز با مردم در میان گذاشته شوند.

حجت‌الاسلام زمانی تصریح کرد: اگر کوتاهی کنیم باید بدانیم که هر ضربه‌ای به انقلاب، ضربه به اسلام است.

وی با بیان اینکه این انقلاب هر چه بوده و هر چه داشته، مردم بوده ابراز داشت: جشن‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با محوریت مردم و مدیریت خود آن‌ها برگزار شود.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد برنامه‌های کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر را خوب توصیف کرد و ادامه داد:‌ لازم است در این سازمان و همه ادارات عضو کمیته روستایی، همه تمهیدات برای برگزاری باشکوه این برنامه‌ها به ویژه در حوزه مالی اندیشیده شود.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش، رهبری مقام عظمای ولایت را در گردنه‌های حساس نظام اسلامی، حکیمانه خواند و ابراز داشت: مقام معظم رهبری در ادامه مسیر رهبری بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی، به هدایت این نظام اسلامی می‌پردازد.

حجت‌الاسلام زمانی تصریح کرد: وظیفه دولت در شرایط کنونی بسیار سنگین است چرا که مردم صاحبان اصلی انقلاب اسلامی هستند و تلاش برای رفاه آن‌ها و تزریق امید و شادی به جامعه وظیفه سنگینی برای دولت است.

وی خاطرنشان کرد: جشن پیروزی انقلاب از سوی کمیته روستایی و عشایری در روز ۱۹ بهمن برگزار می‌شود.

این مقام فرهنگی و دینی در استان کهگیلویه و بویراحمد توجه به مسائل فرهنگی را ضروری خواند و اضافه کرد:‌ نمی‌شود به این دلیل که ردیف مشخص بودجه‌ای نداریم، برنامه‌های فرهنگی را تعطیل کنیم.

وی پاسداشت از این انقلاب را وظیفه همگانی خواند و خاطرنشان کرد:‌ برای برگزاری کیفی برنامه‌ها و حذف هزینه‌های غیرضرور تلاش می‌کنیم.
حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا توکلی، مسئول سایق حوزه نمایندگی ولی فقیه در این سازمان نیز در این نشست دهه فجر را فرصت مناسبی برای انجام کارهای فرهنگی در روستاها دانست.

وی اظهار کرد: برنامه‌های جشن سی و ششمین سالگرد انقلاب اسلامی باید به سمت نسل‌های سوم و چهارم انقلاب بروند و حال و هوای انقلا ۵۷ به سمت نسل جدید منتقل شود.

حجت‌الاسلام توکلی ادامه داد:‌ نسل اول انقلاب یا بازنشست شده یا در شرف بازنشسته هستند که لازم است فرهنگ جهادی در نسل جدید منتقل شوند.

وی تأکید کرد: جهاد کشاورزی ارزش‌ها و شرایط خاص خود را دارد و این دستگاه، رسالت سنگینی بر عهده دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد