تاریخ درج خبر : 1393/10/28
کد خبر : ۴۳۳۲۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

صدور ۱۴۳ فقره مجوزهای صنعتی در استان

معاون امور صنایع و معدن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از صدور ۱۴۳ فقره جواز تأسیس، پروانه بهره برداری و طرح توسعه صنعتی به ارزش بیش از ۳۲ هزار میلیارد ریال در یکسال گذشته در این استان خبر داد.

IMG_1089

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، سید حسین حسینی گفت: در زمان یاد شده ۱۱۷ فقره جواز تأسیس صنعتی با برآورد میزان سرمایه گذاری ۳۱ هزار میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال ۴ هزار و ۶۰۰ نفر در کهگیلویه و بویراحمد صادر شده است.

حسینی میانگین مدت اجرایی شدن و بهره برداری از این طرح ها را یک تا پنج سال عنوان کرد و افزود: عمده این طرح ها در زمینه محصولات غذایی و آشامیدنی، لاستیک و پلاستیک، کانی غیرفلزی و ساخت مواد و محصولات شیمیایی می باشند.

معاون امور صنایع و معدن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تصریح کرد: در یکسال گذشته تعداد ۲۶ فقره پروانه بهره برداری صنعتی نیز با میزان سرمایه گذاری مجموعا بالغ بر ۷۲۳ میلیارد ریال در استان صادر شده که با راه اندازی این تعداد واحد صنعتی بصورت مستقیم برای ۴۳۳ نفر فرصت شغلی ایجاد شده است.

وی با اشاره به روند رو به رشد صدور جوازهای صنعتی در کهگیلویه و بویراحمد افزود: هم به لحاظ میزان سرمایه گذاری و هم از نظر تعداد جواز صادره روند قابل توجهی در استان صورت گرفته است.

گفتنی است در حال حاضر ۴۰۰ طرح صنعتی با حجم سرمایه گذاری ۸۲ هزار میلیارد ریال و پیشرفت های فیزیکی مختلف در استان در دست اجرا می باشند که در صورت بهره برداری از این طرح ها برای ۱۵ هزار نفر در کهگیلویه و بویراحمد فرصت اشتغال فراهم خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد