تاریخ درج خبر : 1393/10/28
کد خبر : ۴۳۳۳۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

اولویت اول کاری من برگزاری کنگره آیت الله ملک حسینی است/ از تمبر یادبود آیت الله رونمایی می‌شود

مدیرکل فرهنگی و امور فوق برنامه دانشگاه پیام‌نور کشور گفت: اولویت اول کاری من برگزاری کنگره آیت الله ملک حسینی است و اگر لازم  باشد برای نظارت بهتر هر هفته به استان سفر می کنم.

فاطمه رضایی کوخدان در نشست با رئیس و مدیران دانشگاه پیام نور استان افزود: این کنگره باید با حساسیت ویژه ای پیگیری و برگزار شود به گونه ای که شان و اعتبار مرحوم ملک حسینی که از سرمایه های استان بوده و هست حفظ شود.

IMG_2127

وی ادامه داد: باید تمام دستگاههای استانی درگیر برگزاری این کنگره شوند و به گونه ای اظلاع رسانی شود که همه مردم نیز مطلع شوند.

رضایی دانشگاه پیام‌نور کهگیلویه و بویراحمد را از دانشگاه‌های خوب و پیشرو کشور عنوان کرد و بیان داشت: این مجموعه دانشگاهی در زمینه نیروی انسانی ضعف زیادی دارد.

مدیرکل فرهنگی و امور فوق برنامه دانشگاه پیام‌نور کشور تصریح کرد: از سوی دانشگاه پیام‌نور این استان ۱۴ نشریه دانشجویی در انتظار ثبت قرار دارد که این نشریه‌ها تاکنون به ثبت نرسیده است و این یکی از ضعف‌های دانشگاه استان به‌شمار می‌رود.

وی از برگزاری همایش عفاف و حجاب در اردیبهشت سال آینده در یاسوج خبر داد و گفت: دانشگاه پیام‌نور کشور آمادگی همکاری جهت برگزاری خوب این همایش را دارد و حتی از ماه‌ها قبل بودجه این همایش اختصاص داده شده است.

رضایی‌کوخدان با بیان اینکه این همایش تنها ارائه لباس‌های محلی نباشد، افزود: در این نشست باید هدف و هویت قوم لر حفظ شود و لهجه و پوشش اصلی قوم لر ترویج یابد و در خصوص پوشش زنان و حذف پوشش لباس محلی مردان مقاله ارائه شود و بزرگان استان در این زمینه به اظهار نظر بپردازند.

مدیرکل فرهنگی و امور فوق برنامه دانشگاه پیام‌نور کشور تصریح کرد: بزرگداشت حضرت آیت‌الله ملک‌حسینی اردیبهشت سال آینده و با حساسیت ویژه‌ای برگزار شود و به خوبی شخصیت این بزرگوار معرفی شود.

وی با بیان اینکه در این خصوص کار تبلیغاتی خوبی صورت گیرد، بیان کرد: باید روی سابقه مبارزاتی آیت‌الله ملک‌حسینی، شجاعت این بزرگوار، ارتباط مردمی و سایر ویژگی‌ها و بزرگواری این عالم برجسته به خوبی کار شود.

IMG_2119

رضایی‌کوخدان با بیان اینکه سابقه مبارزاتی آیت‌الله ملک‌حسینی قبل و بعد از انقلاب باعث شد هرگز کسی به خود اجازه ندهد وی را به تشکل و یا حزب سیاسی خاصی پیوند بزند، اضافه کرد: این بزرگوار به‌عنوان یک محور وحدت، در بین مردم کهگیلویه و بویراحمد وحدت و همدلی ایجاد کرد.

مدیرکل فرهنگی و امور فوق برنامه دانشگاه پیام‌نور کشور با بیان اینکه آیت‌الله ملک‌حسینی(ره) سرمایه بزرگی برای استان کهگیلویه و بویراحمد است، یادآور شد: برای آشنایی و اطلاع مردم از برگزاری این کنگره ملی تیزر تبلیغات تهیه شود که با آمادگی شبکه قرآن و معارف سیما این تیزر از این شبکه پخش می‌شود.

وی با بیان اینکه برای برگزاری خوب و مطلوب بزرگداشت این عالم بزرگوار از ظرفیت‌های بیرون از استان استفاده شود، گفت: مستند و کلیپی از ویژگی‌هایی این بزرگوار با حضور شاگردان، علمای برجسته کشور و حتی همسایگان آیت‌الله ملک‌حسینی تهیه شود.

رضایی کوخدان از چاپ کتاب آیت‌الله ملک‌حسینی توسط انجمن مفاخر ایران خبر داد و افزود: این کتاب در روز برگزاری بزرگداشت این بزرگوار در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در روز برگزاری بزرگداشت آیت‌الله سید کرامت‌الله ملک‌حسینی(ره) از تمبر یادبود این بزرگوار رونمایی می‌شود.

مدیرکل فرهنگی و امورفوق برنامه دانشگاه پیام نور کشور در توصیه ای به رسانه های استانی گفت: فراتر از یک وظیفه و با تعصب ویژه ای به کنگره آیت الله ملک حسینی نگاه شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ترک شیرازی گفت:

    اگر یک مرد توی کهگیلویه پیدا بشه، همین شیرزن اهل کوخدان هستش
    امثال ………….. بروند شرم کنند

پربازديد