تاریخ درج خبر : 1393/10/28
کد خبر : ۴۳۳۶۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

باقرزاده: برخی روابط عمومی‌ها ارتباط سازنده‌ای با دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی استان ندارند

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: روابط عمومی‌ها پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند.

محمدرضا باقرزاده در جلسه شورای اطلاع‌رسانی روابط عمومی‌های کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: برخی از روابط عمومی‌های دستگاه‌های استانی ارتباط سازنده‌ای با دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی ندارند و امیدواریم شاهد تعامل و همکاری رضایت‌بخش روابط عمومی‌ها باشیم.

۸۱۳۸۴۸۸۱-۶۰۷۳۹۴۴

وی، ارتباط هرچه بیشتر روابط عمومی‌ها با دبیرخانه را امری در تبیین خدمات نظام و انعکاس عملکرد نهادهای دولتی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد و گفت: روابط عمومی‌ها قلب تپنده هر سازمانی هستند.

این مسئول با اشاره به در پیش بودن ایام‌الله دهه فجر بر لزوم همکاری و تعامل سازنده روابط عمومی‌ها در انعکاس برنامه‌های دستگاهی و عملکرد آن‌ها در این ایام تاکید کرد و گفت: دهه فجر فرصتی مناسب برای انعکاس خدمات نظام به جامعه است.

باقرزاده آذین‌بندی در سطح شهر و ادارات، ارائه عملکرد دستگاه‌ها و ایجاد ایستگاه خدمت در ایام‌الله دهه فجر را از برنامه‌های مهم در ایام‌الله دهه فجر عنوان کرد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کهگیلویه و بویراحمد در بخشی دیگر از سخنان خود روابط عمومی‌ها را پل ارتباطی بین مردم و مسئولان عنوان کرد و گفت: همه مدیران روابط عمومی به وظایف کاری خود واقف هستند از این‌رو انتظار می‌رود که نهایت همکاری در این خصوص را داشته باشند.

این مسئول از عدم ارتباط مناسب و سازنده برخی روابط عمومی‌ها با اصحاب رسانه انتقاد کرد و متذکر شد: رسانه‌های استانی اعم از مکتوب و مجازی تاکنون به منظور انعکاس رویدادهای استان قلم زدند که انتظار می‌رود روابط عمومی‌ها تعامل سازنده‌ای با اصحاب رسانه داشته باشند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد