تاریخ درج خبر : 1393/10/28
کد خبر : ۴۳۳۶۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون استاندار: رسانه قوی یکی از مولفه‌های قدرت کشورها است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر تلاش رسانه ها برای اعتماد سازی در جامعه تاکید کرد و گفت: بیان نقاط ضعف و قوت با هدف تعالی و رشد و بالندگی جامعه انجام شود.

فتاح محمدی در شورای اطلاع‌ رسانی استان رسانه را یکی از مولفه های قدرت کشورها دانست و افزود: رسانه ها نقش اساسی را در دفاع از دستاوردهای نظام ایفا می کنند.

وی از مهم‌ترین اصول رسانه در قرآن را حق‌محوری، رحمت‌گستری، روشنگری، طاغوت ستیزی و واقعیت گرایی دانست و اظهارکرد: رسانه ها باید بر مبنای ارزشها و برای خدا قلم بزنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: استفاده حزبی و جریانی از رسانه ها و و تشویش اذهان عمومی بر خلاف اصول دینی است.

محمدی بر امید و نشاط بخشی به جامعه تاکید و تصریح کرد: رسانه ها باید در حوزه اعتماد سازی و حفظ سرمایه های اجتماعی تلاش بیشتری کنند.

وی تاکید کرد: رسانه ها باید با اعتماد سازی در جامعه سرمایه های اجتماعی را در حمایت از نظام و انقلاب بسیج کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به در پیش بودن دهه مبارک فجر عنوان کرد: تلاش شود که در این ایام دستاوردهای نظام برجسته و به نحو مطلوب و شایسته انعکاس داده شود.

محمدی همچنین توهین غربیها به ارشهای مقدس اسلامی را محکوم کرد و اضافه کرد: مکرها و توطئه های دشمنان اسلام به خود آنها بر خواهد گشت.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد