تاریخ درج خبر : 1393/10/29
کد خبر : ۴۳۴۰۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

«الگویی برای تعهد سازمانی»

سایت استان: حامیان جمعیت سبز

منابع طبیعی از مواهب بی بدیل و بسیار ارزشمند است که توسط خالق مطلق جهان هستی جهت بهره مندی موجودات بویژه انسان که اشرف مخلوقات است در زمین قرار گرفته است و جوامع بشری از ابتدای خلقت تا کنون از ظرفیت خدادادی بهره مند گردیده اند.
آنچه باعث نگرانی و رنجش بسیار بوده است انتزاع یکباره ومخفیانه و اقدامات سود جویانه و تخریب طبیعت زیبایی کهگیلویه وبویراحمد این خطه بهشت گونه از ایران اسلامی است که توسط افراد سودجو و بی مسئولیت صورت می پذیرد.
رسول اکرم(ص) می فرماید: نزد من شکستن شاخه ای از درخت همچون شکستن بال فرشتگان است.
در این رهگذر تنها کسانی می توانند به این وظیفه خطیر عمل نمایند که تعهد به جامعه و سازمان داشته باشند.
اگر بخواهیم به مقوله تعهد سازمان بپردازیم بطور خلاصه فردی تعهد سازمانی دارد که تعهد به جامعه و سازمان داشته باشند.
اگر بخواهیم به مقوله تعهد سازمانی بپردازیم بطور خلاصه فردی تعهد سازمانی دارد که برای رسیدن به اهداف سازمان که همان اهداف جامعه است تلاش بی وقفه نماید و حتی تا سر حد جان ایثار وفداکاری از خود نشان دهد.
تعهد برادران هوشنگ نادری فرمانده ارزشمند حفاظت منابع طبیعی شهرستان بویراحد و همکارانش مصداق واقعی فرزندان دلسوز به حفظ و صینت از انفال و دارایی عمومی جامعه هستند که بایستی برای کلیه مدیران و دست اندار کاران مسنول الگویی مناسب باشد و این ایثارگران متعهد به جامعه و علاقمند به عرصه های منابع طبیعی انصافا از جان و جسم خود در جهت حفاظت و پاسداشت این نعمت های خدادادی که مشتی سود جود در جهت تخریب آن فعالند از هیچ کوششی دریع نکرده اند . جا دارد که کلیه مسئولین ارشد استان ضمن تقدیر ویژه و دلجویی از این قهرمانان از آنان بعنوان کسانیکه مستحق دریافت نشان خدمت صادقانه و نشان تعهد سازمانی در سطح ملی دارا هستند به آنها اعطاء گردد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد