تاریخ درج خبر : 1393/11/01
کد خبر : ۴۳۴۵۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

محمدی‌تبار: توهین به پیامبر اسلام عین ضدیت با آزادی و عدالت است

مدیرکل تحول اداری و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: توهین و هتاکی به پیامبر اعظم اسلام (ص) عین ضدیت با آزادی و عدالت است.

وحید محمدی تبار افزود: اهانت و هتاکی به پیامبر اعظم اسلام(ص) در کشوری که مدعی مهد دمکراسی و آزادی بیان است، خود عین ضدیت با آزادی و عدالت است.

وی اظهارکرد: آزادی تا زمانی ارزشمند است که به حقوق دیگران تجاوز نکند، اهانت به اعتقاد بیش از یک میلیارد نفر مسلمان در سرار جهان تعارض آشکار در دمکراسی و اصل آزادی بیان است.

مدیرکل تحول اداری و منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: برای دنیا ثابت شد که داعش و رژیم صهیونیستی دو روی یک سکه اند، رژیم صهیونیستی را ساختند تا با نسل کشی “رو به رو” به اسلام ضربه بزند، ولی دیدند بی اثر است، گروهک تروریستی داعش را منتاژ کردند تا در لباس “دین جعلی” به اسلام و دین ضربه بزنند، و “پروژه اسلام هراسی” را در دنیا تکمیل کنند.

محمدی تبار تصریح کرد: این”هیولای فاشیسم مدرن” به فضل پرودگار زیر چکمه های اقتدار و ایمان “جنبش های رهایی بخش” در خاورمیانه، برچیده خواهد شد.

وی ادامه داد: ترور حرکت کور رژیم جعلی صهیونیستی برای تقویت حرکت های شنیع و صعبونیت گروهک های تکفیری در خاورمایانه است، ترور یعنی ناتوانی و عجز در برابر اقتدار حزب الله لبنان، ترور نشان دهنده شکست و ضعف روحیه رژیم صهیونیستی در برابر اراده آهنین عقاب های عشق و ایمان جنبش های آزادی بخش است.

محمدی تبار بیان کرد: شهادت سرداران رشید سپاه اسلام توسط رژیم صهیونیستی و گروهک تروریستی تکفیری را محکوم می کنیم، و همچنیین اقدام زننده و هتاکانه نشریه فرانسوی بر علیه پیامبر صلح و آزادی و رسول معنویت، عدالت و انسانیت حضرت محمد مصطفی (ص) را محکوم می کنیم.

وی اضافه کرد: حزب الله لبنان که مدافع خانه و کاشانه خود است از نظر استکبار گروه تروریستی است،!!؟ اما داعشی که نسل کشی و جنایات جنگی می کند و کودک و پیر و جوان را به سلاخی می کشاند، از تمامی شبکه های اجتماعی و اینترنتی برای گسترش صعبانیت و ددمنشی خود بهره مند است؟! و این امر نشان دهنده تبعض آشکار در نگرش غرب و مجامع حقوق بشر است.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سعیدبخشوده گفت:

    درود و سلام بر اقای محمدی تبار و تشکر به خاطر این مطلب سراسر حقانیت

پربازديد