تاریخ درج خبر : 1393/11/03
کد خبر : ۴۳۵۸۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

مطالبات بازنشستگان جهاد کشاورزی استان پرداخت می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت مطالبات بازنشستگان این سازمان و ادارات تابعه آن خبر داد.

قدرت‌الله ویسی به خبرنگاران گفت: با یک هم‌افزایی و همکاری همه جانبه، بعد از مدت‌ها دغدغه‌های بازنشستگان سازمان جهاد کشاورزی و ادارات‌کل وابسته به این سازمان، در عدم پرداخت مطالبات سال جاری برطرف و مبلغ مورد نیاز در نظر گرفته شد.

۶۳۵۳۲۴۶۲۳۲۳۳۹۰۶۴۱۰

وی بیان کرد: پرداخت این مطالبات با همت و پشتکار نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت، پیگیری‌های موثر استاندار، معاون برنامه‌ریزی، مدیرکل بودجه و تلاش‌های ارزنده رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با محوریت معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی انجام گرفته است.

ویسی مبلغ در نظر گرفته شده برای پرداخت این مطالبات را ۸۶ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: بر اساس ابلاغ معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، به استناد ماده ۱۹ قانون برنامه و بودجه بند «و» و ماده ۲۲۴ قانون پنج ساله پنجم مبلغ ۸۶ میلیارد ریال بابت تأمین مطالبات پاداش پایان خدمت و مانده مرخصی بازنشستگان این سازمان و ادارات تابعه درنظر گرفته شد.

وی با بیان اینکه پرداخت این مبلغ با نامه شماره ۱۲۹۰۲۴ در تاریخ ۲۷ دی ماه سال جاری ابلاغ شده است، بیان داشت: با رعایت قانون و مقررات مالی، اقدامات بعدی در این خصوص انجام خواهد شد.

ویسی تصریح کرد: این پیگیری‌هاو تلاش‌های رئیس کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی گشایشی حاصل کرد تا مطالبات سایر بازنشستگان سازمان‌های جهاد کشاورزی کشور نیز پرداخت شود و به حق و حقوق خود برسند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: جا دارد از همکاری و زحمات همه عوامل موثر در تأمین مالی مطالبات بازنشستگان به ویژه نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت قدردانی کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بازنشسته منتظر و متاسف گفت:

    جناب اقای ویسی شما راست می گویید ولی گور بابای آدم دروغگو. مرد مومن هنوز مبلغی اختصاص نیافته و شما برای شهرت خودتان تیتر می زنید که تامین شد چرا دروغ می گویی مرد مومن. بازنشسته های جهاد گداورزی را خدا زده شما چرا نمک روی زخمشان می پاشی؟

  • بازشسته گفت:

    آقای ویسی چرا بلف میزنی و خالی میبندی مردم را میزاری سر کار من برج ۵ بازنشسته شدهام و هنوز که هنوزه از مطالباتم خبری نیست اون ۱۰۰ نفری که با من بازنشسته شدهاند رو هم مسخره کرده اید خدا خودش ناظر بر همه اعمال ماها هست

200x208
پربازديد
200x208