تاریخ درج خبر : 1393/11/03
کد خبر : ۴۳۵۸۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

مطالبات بازنشستگان جهاد کشاورزی استان پرداخت می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت مطالبات بازنشستگان این سازمان و ادارات تابعه آن خبر داد.

قدرت‌الله ویسی به خبرنگاران گفت: با یک هم‌افزایی و همکاری همه جانبه، بعد از مدت‌ها دغدغه‌های بازنشستگان سازمان جهاد کشاورزی و ادارات‌کل وابسته به این سازمان، در عدم پرداخت مطالبات سال جاری برطرف و مبلغ مورد نیاز در نظر گرفته شد.

۶۳۵۳۲۴۶۲۳۲۳۳۹۰۶۴۱۰

وی بیان کرد: پرداخت این مطالبات با همت و پشتکار نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت، پیگیری‌های موثر استاندار، معاون برنامه‌ریزی، مدیرکل بودجه و تلاش‌های ارزنده رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با محوریت معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی انجام گرفته است.

ویسی مبلغ در نظر گرفته شده برای پرداخت این مطالبات را ۸۶ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: بر اساس ابلاغ معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، به استناد ماده ۱۹ قانون برنامه و بودجه بند «و» و ماده ۲۲۴ قانون پنج ساله پنجم مبلغ ۸۶ میلیارد ریال بابت تأمین مطالبات پاداش پایان خدمت و مانده مرخصی بازنشستگان این سازمان و ادارات تابعه درنظر گرفته شد.

وی با بیان اینکه پرداخت این مبلغ با نامه شماره ۱۲۹۰۲۴ در تاریخ ۲۷ دی ماه سال جاری ابلاغ شده است، بیان داشت: با رعایت قانون و مقررات مالی، اقدامات بعدی در این خصوص انجام خواهد شد.

ویسی تصریح کرد: این پیگیری‌هاو تلاش‌های رئیس کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی گشایشی حاصل کرد تا مطالبات سایر بازنشستگان سازمان‌های جهاد کشاورزی کشور نیز پرداخت شود و به حق و حقوق خود برسند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: جا دارد از همکاری و زحمات همه عوامل موثر در تأمین مالی مطالبات بازنشستگان به ویژه نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت قدردانی کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بازنشسته منتظر و متاسف گفت:

    جناب اقای ویسی شما راست می گویید ولی گور بابای آدم دروغگو. مرد مومن هنوز مبلغی اختصاص نیافته و شما برای شهرت خودتان تیتر می زنید که تامین شد چرا دروغ می گویی مرد مومن. بازنشسته های جهاد گداورزی را خدا زده شما چرا نمک روی زخمشان می پاشی؟

  • بازشسته گفت:

    آقای ویسی چرا بلف میزنی و خالی میبندی مردم را میزاری سر کار من برج ۵ بازنشسته شدهام و هنوز که هنوزه از مطالباتم خبری نیست اون ۱۰۰ نفری که با من بازنشسته شدهاند رو هم مسخره کرده اید خدا خودش ناظر بر همه اعمال ماها هست

پربازديد