تاریخ درج خبر : 1393/11/03
کد خبر : ۴۳۵۸۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیرعامل دناصنعت: توسعه استان در گرو تعامل صنعت و دانشگاه است

کارآفرین برتر کهگیلویه و بویراحمدی، توسعه کهگیلویه و بویراحمد را در گروی تعامل هرچه بیشتر صنعت و دانشگاه دانست.

لهراسب باقری با اشاره به اینکه رشد و توسعه در هر استان در گروه تقئیت زیرساخت‌های علمی و صنعتی آن استان است، اظهار کرد: برای سرعت بخشیدن به توسعه استا‌ن‌های محروم باید کار جهادی صورت گیرد تا عقب‌ماندگی‌ها جبران شود.۱۳۹۳۱۰۰۷۰۰۰۰۵۰_PhotoA

این کارآفرین برتر کشوری گفت: حمایت از سرمایه‌گذاران بومی باید در دستور کار مدیران هر استان قرار گیرند چرا که حمایت از سرمایه‌گذار به رشد صنعت و به دنبال آن توسعه و ایجاد اشتغال می‌انجامد.

باقری بیان کرد: البته چیزی که هر سرمایه‌گذار و صنعتگر باید به آن توجه داشته باشد تلاش و جدیت بر در انجام کار است.

کارآفرین برتر کهگیلویه و بویراحمدی گفت: کارخانه دنا صنعت که امروزه با توان مهندسان و کارگران متخصص هم استانی به عنوان یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی در کشور و جهان معرفی شده است، در سال‌های اول راه‌اندازی زیان‌ده بود ولی این امر باعث نشد تا ما و پرسنل این کارخانه دست از تلاش بکشیم و ناامید شویم.

مدیرعامل کارخانه دناصنعت با بیان اینکه در حال حاضر این کارخانه در زمنیه تولید لوله‌های کامپوزیتی، فاضلاب و لوله‌های دریایی از شاخص‌ترین کارخانه‌جات کشور و دنیا است، گفت: با راه‌اندازی فاز دوم این کارخانه برای بیش از ۳۰۰ نفر دیگر اشتغال مستقیم ایجاد خواهد شد و تعداد شاغلان در این کارخانه از مرز ۶۰۰ نفر خواهد گذشت.

وی در ادامه با بیان اینکه تعامل دانشگاه و صنعت در کهگیلویه و بویراحمد کمرنگ است، گفت: برای رشد صنعت و افزایش معلومات تجربی دانشجویان باید به سمت افزایش این تعامل حرکت کنیم.

این صنعتگر موفق کهگیلویه و بویراحمدی تعامل و پیوند هرچه بیشتر دانشگاه و صنعت را عمل توسعه کهگیلویه و بویراحمد دانست و گفت: با قرار گرفتن توان علمی و دانشگاهیان و تجارب ارزنده صنعتگران در کنار هم این استان در مسیر توسعه قرار خواهد گرفت.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد