تاریخ درج خبر : 1393/11/03
کد خبر : ۴۳۵۸۶۶
+ تغییر اندازه نوشته -

آیت‌الله‌ملک‌حسینی: هتک حرمت پیامبر اعظم(ص) از جانب نوکران شیطان مایه ننگ و شرم بشریت است

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: هتک حرمت عظیم ترین چهره هستی از جانب نوکران شیطان مایه ننگ و شرم بشریت است.

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی در جمع خبرنگاران افزود: امروز جهان باید از توهین به پیامبر اعظم(ص) سر را به زیر بیندازد.

وی با بیان اینکه کاش این طغیانگران یکبار تاریخ را می خواندند، بیان کرد: اجداد این ها به پیامبر گرامی اسلام نسبتهایی همچون مجنون و ساحر دادند و بر سر این پیامبر زباله ریختند اما اراده خدا براین بود که این نام را بلندتر کند.

آیت الله ملک حسینی بیان داشت: چهره مقدس نبی اکرم لحظه به لحظه پرفروغتر شد و این فروغ ابدیت تا ابد برای بشر خواهد ماند.

وی تصریح کرد: این حرکت زشت و شرارت مآبانه هم موجب بیداری مسلمین خواهد شد و علاوه براینکه توجه مردم آزاده جهان را به این شخصیت بزرگ جلب خواهد کرد، بی شک عزم مسلمانان را در مقاومت جزم تر خواهد نمود و این آغاز ارتباط انسانها با نبی اکرم و آغاز درخشش بی پایان شخصیت حضرت محمد(ص) خواهد بود.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: از اینکه این بزرگترین انسان هستی با قلم انسانی مورد هتک قرار می گیرد از درگاه خداوند عذر می خواهیم.

وی همچنین با انتقاد از سران برخی کشورهای اسلامی و عربی گفت: ننگ باد بر دولتهایی که به نام اسلام حکومت می کنند اما در مقابل این توهین سکوت کرده اند.

آیت الله ملک حسینی همچنین از مردم کشورهایی که با اعتراض به این عمل ننگین بیداری خود را نشان دادند، تقدیر کرد.

آیت الله ملک حسینی اظهار داشت: رسالت همه ما این است که خشم خود را از این حرکت زشت بر سر دشمن فریاد بزنیم و فریاد بیدار باش مسلمین را سر دهیم.

وی از مردم استان خواست همچون گذشته انزجار خود را از این رفتار زشت و شرارت مآبانه دشمن نشان دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد