تاریخ درج خبر : 1393/11/04
کد خبر : ۴۳۶۸۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

مردم استان اهانت به پیامبر اعظم(ص) را محکوم کردند

کهگیلویه و بویراحمدیها هم صدا با سایر مردم مسلمان کشور، اهانت به پیامبر اعظم(ص) را محکوم کردند.

در این آیین که پس از نماز جمعه و در همه شهرهای استان برگزار شد، نمازگزاران از اقدام مذبوحانه نشریه فرانسوی اعلام انزجار کردند.

آنها با سر دادن شعارهای «الله‌اکبر»، «محمد رسول الله»، «سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن» و مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس و فرانسه توهین به مقدسات اسلامی را محکوم کردند.

امام جمعه یاسوج در این آیین و در خطبه های نماز جمعه این شهر با اشاره به حربه‌های دشمنان برای ضربه زدن به اسلام گفت: مسلمانان باید بیدارتر از همیشه از ارزشهای اسلامی حفاظت کنند.

آیت الله سید علی اصغر حسینی افزود: حفاظت از عقاید مهم‌تر از حفاظت از مرزهای آبی و خاکی است زیرا ارزش و آینده انسان به عقاید آن بستگی دارد.

وی بیان کرد: باید در برابر دشمنان و دسیسه های آنان استقامت کنیم و اجازه ندهیم دشمنان به اعتقادات دینی جامعه خدشه وارد کنند.

حسینی تصریح کرد: فرانسه یکی از مدعیان دروغین حقوق بشر و آزادی بیان است و با این وجود اقدام به برگزاری راهپیمایی ضدتروریستی کرده است.

وی بیان داشت: حضور نخست‌وزیر اسرائیل در این راهپیمایی در حالی که این رژیم ۶۰ سال است اقدام به کشتار بی‌رحمانه مردم فلسطین و لبنان کرده، دروغ بودن ادعاهای آنان را به اثبات رساند.

امام جمعه یاسوج گفت: این اقدام بی‌شرمانه و اهانت‌آمیز قلب همه مسلمان در جهان را جریحه‌دار کرد اما هم مسلمانان با محکومیت این اقدام ننگین، بیداری و هوشیاری خود را نشان دادند.

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد