تاریخ درج خبر : 1393/11/04
کد خبر : ۴۳۷۱۶۶
+ تغییر اندازه نوشته -

شبکه داخلی آب شرب روستاهای بلهزار و مادوان تعمیر و بازسازی می‌شود

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی آبفای شهری کهگیلویه وبویراحمد مسعود مرادیان صبح امروز در بازدی از تاسیسات آبرسانی مادوان و بلهزار با اشاره به این مناطق در زمینه آب آشامیدنی دچار مشکلاتی هستند اظهار کرد: سال گذشته برای برطرف شدن این مشکل یک حلقه چاه جدید حفر و به شبکه آبرسانی این منطقه اضافه شد.

معاون مهندسی و توسعه آبفای شهری کهگیلویه وب ویراحمد با اشاره به اینکه تامین و توزیع آب شرب مناطق مهریان و بلهزار در قالب شهر دیده می‌شوند عنوان کرد: تعمیر و بازسازی شبکه داخلی آب شرب روستاهای بلهزار و مادوان در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه برای بهسازی و تعمیر خطوط آب شرب این مناطق ۶۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است خاطرنشان کرد: ۳۰۰ میلیون تومان از این مبلغ از محل ماده ۱۸۰ تخصیص داده شده است.

این مسئول در آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد افزود: حفر این حلقه چاه تنها ۲۰ درصد از کمبود آب مناطق بلهزار و مادوان را برطرف کرده است.

مرادیان بیان کرد: یکی از مشکلاتی که در مناطق مادوان و بلهزار وجود دارد اضافه برداشت و مصرف بالای آب است که همین موضوع باعث شد اضافه شدن چاه جدید نیزآنچنان که باید در رفع مشکل کمبود آب شرب این منطقه موثر نباشد.

وی با بیان اینکه طرح جامع آبرسانی به مادوان و بلهزار در دست انجام خواهد گرفت تصریح کرد: با اجرای این طرح مشکلات مربوط به آب شرب این مناطق تا حدود زیادی برطرف خواهد شد.

معاون مهندسی و توسعه آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حفر یک حلق چاه جدید برای تامین آب شرب این مناطق در دستور کار قرار دارد یادآور شد: مقدمات احداث مخزن هزار متر مکعبی برای این مناطق فراهم شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد