تاریخ درج خبر : 1391/08/05
کد خبر : ۴۳۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بدون حمایت شرکت نفت، ورزش گچساران تعطیل می‌شود

سایت استان: رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران گفت: اگر حمایت و همکاری شرکت نفت گچساران نباشد، ورزش این شهرستان تعطیل می‌شود.
اسماعیل پناهپوری ظهر امروز در نشست صمیمی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران که با حضور پیشکسوتان و ورزشکاران این شهرستان در محل سالن کنفرانس شرکت نفت برگزار شد، اظهار کرد: در طول مدت 36 سالی که در ورزش گچساران خدمتگزار مردم بودم، هیچ مدیرعاملی در شرکت نفت این شهرستان را مانند مدیرعامل فعلی علاقمند و پیگیر ورزش ندیدم.

وی در ادامه افزود: وی با رفاقت و همدلی به مشکلات و درخواست‌های ورزشکاران گوش داده و پیگیر برطرف کردن مشکلات ورزشکاران است.

رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران ادامه داد: اگر تمامی مناطق نفت‌خیز جنوب را جمع‌بندی کنیم شاید هیچکدام به اندازه گچساران در لیگ‌های برتر، دسته یک، دو و سه نماینده و تیم نداشته باشند.

پناهپوری تصریح کرد: اگر مناطق نفت‌خیز جنوب دارای 10 تیم ورزشی باشد، نفت و گاز گچساران به تنهایی دارای افزون بر 18 تیم ورزشی است.

* عده‌ای در پی کارشکنی با ورزش نفت هستند

وی ابراز داشت: در نهایت تأسف عده‌ای با کارشکنی سعی در ایجاد مانع و مشکل برای ورزش نفت هستند که این اقدام آنها از روی حسادت و رقابت است.

پناهپوری از تعامل خوب مجموعه نفت گچساران با اداره ورزش و جوانان این شهرستان سخن گفت و خطاب به مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران ابراز داشت: جامعه ورزش گچساران قدرشناس زحمات و تلاش‌های بی‌وفقه شما بوده و امیدواریم که همیشه حضور داشته باشید تا ورزش گچساران حمایت شود.

وی متذکر شد: بنده اهل چاپلوسی و تملق نبوده و حقیقت را می‌گویم وقتی کاری صورت گرفته است، عنوان نکردن آن ظلم و بی‌مهری است.

* طی هشت ماه اخیر یک ریال اعتبار برای ورزش گچساران دریافت نکرده‌‌ایم

رئیس ورزش و جوانان گچساران با گلایه از عدم پرداخت اعتبار به ورزش گچساران یادآور شد: بنده به عنوان رئیس ورزش گچساران تا امروز که هشت ماه از سال می‌گذرد یک ریال از اعتبار ورزشی دریافت نکرده‌ام و اگر عقیده مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد خلاف این موضوع است، این قضیه را عنوان کند.

پناهپوری با بیان اینکه اگر نفت و گاز گچساران نباشد ما نمی‌توانیم کار کنیم، تأکید کرد: ورزش گچساران با دست خالی به کار خود ادامه می‌دهد و اگر کمک‌ها و حمایت‌های مجموعه شرکت نفت نباشد، ورزش این شهرستان تعطیل می‌شود.

وی تصریح کرد: برگزاری کلاس ارتقای داوری یک به ملی و کلاس درجه سه شنای بانوان در گچساران تنها با حمایت شرکت نفت این شهرستان برگزار می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد