تاریخ درج خبر : 1393/11/06
کد خبر : ۴۳۷۸۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

نشست رسانه‌ای استاندار ۱۱ بهمن برگزار می‌شود

مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای بیان خدمات دولت در یک سال گذشته، ۱۱ بهمن روز برگزاری نشست رسانه‌ای استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود.

محمدرضا باقرزاده گفت: برای اطلاع مردم و کسانی که به رسانه‌های مجازی و مکتوب مراجعه می‌کنند این نشست برگزار می‌شود تا در راستای اطلاع‌رسانی از وضعیت پروژه‌ها و خدمات صورت گرفته در یک سال گذشته توسط استاندار توضیحات لازم داده شود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: به همین منظور و برای بیان خدمات صورت گرفته، در روز ۱۲ بهمن استاندار از طریق رسانه ملی و شبکه با مردم سخن خواهد گفت.

این مسئول از تنظیم جدولی برای حضور مسئولان و مدیران دستگاه‌ها در رسانه ملی خبر داد و گفت: هر یک از معاونین استاندار و همچنین مدیران کل استانی و رؤسای دستگاه‌ها در این دهه به بیان خدمات نظام از طریق رسانه ملی خواهند پرداخت.

باقرزاده در همین زمینه از پخش برنامه‌هایی همچون شویل آبادی، استان و توسعه، پیام صبح، چشم‌انداز، ورزش در استان و برنامه خانواده سخن به میان آورد و گفت: برای مثال استاندار در برنامه استان و توسعه، مدیران صنعتی در برنامه چشم‌انداز، مدیران امور عشایر و کشاورزی در شویل آبادی، مدیرکل ورزش و جوانان در برنامه ورزش در استان و مدیران دستگاه‌های فرهنگی و حمایتی مانند آموزش و پرورش، بهزیستی و کمیته امداد در برنامه خانواده به تشریح وضعیت موجود برای مردم خواهند پرداخت.

در این نشست به برخی از پروژه‌های مهم قابل افتتاح و کلنگ‌زنی در شهرستان‌های مختلف اشاره گردید که قرار شد در جلسه‌ای با حضور فرمانداران استان آخرین وضعیت این پروژه‌ها پیگیری شده و سپس لیست نهایی برای اعلام در اختیار استاندار برای معرفی در رسانه‌ها قرار گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد