تاریخ درج خبر : 1393/11/06
کد خبر : ۴۳۷۹۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

کلنگ زنی مرکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری در مادوان

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرکز فرهنگی هنری مادوان در دهه فجر امسال کلنگ زنی می شود.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد عیسی گرجی زاده افزود: نخستین مرکز فرهنگی و هنری برای استفاده کودکان و نوجوانان در شهر مادوان در دهه فجر امسال کلنگ زنی می شود.

وی با بیان اینکه برای آماده سازی و کلنگ زنی این پروژه تا کنون بیش از ۹۰۰ میلیون ریال هزینه شده است افزود: بیش از یک میلیارد ریال از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ و ۵۰۰ میلیون ریال نیز از اعتبارات ملی برای راه اندازی و بهره برداری این مرکز فرهنگی هنری اختصاص یافته است.

گرجی زاده اظهار کرد: مجموع اعتبارات اختصاص یافته برای تکمیل و بهره برداری فاز اول طرح مرکز فرهنگی هنری مادوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد بیش از دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال است که برای تکمیل نهایی به بودجه بیشتری نیاز داریم.

وی عنوان کرد: انتظار می رود در صورت همکاری و حمایت مسوولان کشوری و استانی بویژه استاندار محبوب و مردمی کودکان و نوجوانان شهر مادوان در پایان سال ۱۳۹۴ بتوانند از خدمات و فعالیت های کانون پرورش فکری بهره مند شوند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: هم اکنون ۱۷ مرکز ثابت و سیار در کهگیلویه و بویراحمد فعال است و راه اندازی کانون در شهرهای لوداب، چرام و سوق در اولویت احداث مرکز فرهنگی هنری است.
گرجی زاده اذعان داشت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر مسئولیت شرعی و قانونی همگان در خصوص مسائل فرهنگی و فرهنگ عمومی کشور، می طلبد که همه مسوولان برای تحقق این شعار ارزشی همکاری لازم را داشته باشند.
وی در پایان گفت: برای بهره مند شدن کودکان و نوجوانان دیگر شهرها و بخش های استان از خدمات و فعالیت های مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همکاری مسوولان را می طلبد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد