تاریخ درج خبر : 1393/11/08
کد خبر : ۴۳۸۸۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

بهره برداری از ۲۲ طرح صنعتی، معدنی و تجاری در استان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح ۲۲ طرح صنعتی، معدنی و تجاری در دهه فجر امسال در استان خبرداد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده اظهار داشت: این طرح ها با سرمایه گذاری چهارصد میلیارد ریالی و فرصت های شغلی افزون بر ۵۰۰ نفر در حوزه صنایع سلولزی، نساجی، غذایی، معدنی و فلزی طی دهه فجر امسال در نقاط مختلف استان به بهره برداری می رسد.

IMG_1442

دیودیده با بیان اینکه از این تعداد، بیشترین طرح افتتاحی با ۱۳ طرح در شهرستان بویراحمد، ۵ طرح در گچساران، ۲ طرح در چرام، ۱ طرح در کهگیلویه و ۱ طرح در شهرستان دنا خواهد بود.

رئیس صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه طرح های بزرگی امسال به بهره برداری می رسد که در سال های گذشته این حجم افتتاح وجود نداشته افزود:آمار تعداد طرح ها و میزان سرمایه گذاری در کهگیلویه و بویراحمد با روی کارآمدن دولت جدید افزایش یافته و این نیازمند نمایش و اطلاع رسانی گسترده عملکرد دولت توسط رسانه ها می باشد.

داریوش دیودیده بزرگترین طرح افتتاحی در این ایام را شرکت مواد غذایی میهن (ذخیره سازی و نگهداری مواد غذائی در سردخانه زیر و بالای صفر) در شهرستان بویراحمد و با حجم سرمایه گذاری ۴۷ میلیارد ریال دانست و گفت: بهره برداری از این طرح بخش عمده ای از مشکلات استان را در زمینه ذخیره سازی لازم مرتفع خواهد نمود.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تسهیل در امور سرمایه گذاری و وجود شرایط مناسب و پتانسیل ها و منابع عظیم و منحصر بفرد کهگیلویه و بویراحمد در زمینه های صنعتی و معدنی از تمامی سرمایه گذاران توانمند جهت انجام سرمایه گذاری در این استان خفته بر گنج دعوت بعمل آورد.

گفتنی است: در حال حاضر ۴۰۰ طرح صنعتی با حجم سرمایه گذاری ۸۲ هزار میلیارد ریال و پیشرفت های فیزیکی مختلف در استان در دست اجرا است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد