تاریخ درج خبر : 1393/11/08
کد خبر : ۴۳۸۸۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

کرامت کریمی: در دهه فجر ۳۱ پروژه در شهرستان کهگیلویه افتتاح و کلنگ زنی می‌شود

فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت: در دهه فجر امسال ۳۱ پروژه در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

سید کرامت کریمی در نشست با اصحاب رسانه به مناسبت دهه فجر با اشاره به اینکه فجر فرصتی مغتنم برای تبیین خدمات ارزش‎های انقلاب اسلامی و انتقال فرهنگ انقلابی به نسل‎های جدید است، افزود: همه برنامه‎ها باید در راستای تبیین بالندگی نظام مقدس اسلامی و تشریح دستاوردهای انقلاب در همه عرصه‎های اجتماعی، سیاسی، علمی، عمرانی همراه با بصیرت‎افزایی و دفاع از ارزش‎ها باشد.

وی از مساجد به عنوان پایگاه و خاستگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد و اظهار کرد: با توجه به نقش ارزشمند مساجد در خلق حماسه مردم انقلابی و پیروزی انقلاب باید به نحوی برنامه‎ریزی شود که با برگزاری جشن‎های دهه فجر انقلاب در مساجد، شور و حس مردم در آن زمان در فضای مساجد طنین‎انداز شود.

فرماندار شهرستان کهگیلویه در ادامه این جلسه به بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در این شهرستان پرداخت و خاطرنشان کرد: هرساله شاهد اجرای پروژه‎های مختلف عمرانی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی فراوانی هستیم که این از برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

کریمی با اشاره به اینکه در دهه فجر سال جاری ۳۱ پروژه افتتاح و کلنگ زنی می شود، تصریح کرد: از این تعداد ۲۸ مورد افتتاح و سه مورد کلنگ زنی می شود.

وی اعتبار این پروژه ها را ۷۷ میلیارد و ۳۸۳ میلیون ریال عنوان کرد.

فرماندار شهرستان کهگیلویه بهره برداری از کارخانه دان طیور چنگلوا را از مهمترین پروژه های افتتاحی این شهرستان نام برد.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد