تاریخ درج خبر : 1393/11/08
کد خبر : ۴۳۸۸۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

فرماندار گچساران: احترام به حقوق شهروندی در اولویت کاری تمام دستگاه های اجرایی قرار گیرد

فرماندار شهرستان گچساران گفت: تکریم ارباب رجوع و احترام به حقوق شهروندی در اولویت کاری تمام دستگاه های اجرایی قرار داشته باشد.

عبدالرحیم رحیمی در جلسه صیانت از حقوق شهروندی و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در گچساران افزود: این سومین جلسه ای است که با هدف حفظ کرامت مردم و برخورد مناسب کارکنان با ارباب رجوع ها برگزار می شود.

وی اظهار کرد: نقطه قوت شما مسئولان باعث پیشرفت کارها و شهرستان می شود و ضعف شما در کارها نارضایتی مردم را به دنبال دارد.

فرماندار شهرستان گچساران تصریح کرد: اگر فرمانداری گچساران به عنوان فرمانداربرتر انتخاب شود به دلیل همکاری خوب شما مسئولان است که این امر تحقق یافته است.

رحیمی عنوان کرد: باید تکریم ارباب رجوع و احترام به حقوق شهروندی در اولویت کاری تمام دستگاه های اجرایی قرار داشته باشد.

وی ادامه داد: رفتارهای خوب باعث می شود تا همیشه از شخص یا آن دستگاه اجرایی به خوبی یاد شود و خاطرات بد نیز که به دلیل برخورد نامناسب کارکنان به وجود می آید هیچگاه فراموش نخواهد شد.

فرماندار شهرستان گچساران بیان کرد: فرهنگ سازی و ارائه شیوه تغییر رفتار با کمک معارف اسلامی و فرهنگ و قوانین، جامعه را به سمت سلامت و پویایی سوق می دهد و بسیاری از جرایم و آسیب ها کاهش می یابد.

رحیمی اظهار کرد: مسئولان باید با فرهنگ سازی و آگاهسازی مردم آنها را از حقوق اولیه خود آگاه کنند.

وی افزود: فرمانداری شهرستان همکاری لازم را برا برگزاری کلاسهای آموزشی برای کارکنان دستگاههای اجرایی دارد تا بتوان جامعه را به سمت و سوی رعایت حقوق متقابل یکدیگر سوق دهند.

فرماندار شهرستان گچساران تصریح کرد: با توجه به اینکه فروش مواد غذایی به طور سیار در کنار خیابان از نظر قانون مجاز نیست اما همچنان دکه های فروش ساندویچ و فلافل را در سطح شهر مشاهده می کنیم.

رحیمی بیان کرد: با وجود اینکه این عمل خود یک شغل برای جوانان جویای کار محسوب می شود اما قانون اجازه این کار را نخواهد داد و دست ما مسئولان بسته شده است.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد